Siófok
Dzięki daliśmy radę ale kolejna nasza wizyta i rozczarowanie miastem, kocham balaton ale siofok niestety do mnie nie przemawia, pozdrawiam o dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz
Jeśli następnym razem zdecydujecie się przyjechać nad Balaton za pośrednictwem HelkaTours (tam, gdzie Wam się podoba), to obiecuję za darmo oprowadzić Was po Siófok i pokazać takie oblicze miasta, które może Was urzec.
Odpowiedz
Witam Forumowiczow!!
Jestem nowy na forum. Wraz z rodziną zakochaliśmy się w Balatonie. Juz planujemy wakace na przyszly rok. W związku z tym mój post. Czy macie kontakt jakiś do sprawdzonych noclegów w Siófoku jak najbliżej brzegu dla grupki 6 osobowej (3dorosłi i 3 dzieci)??
Czy sądzicie, że to możliwe że juz nie ma dostepnych miejsc na bookingu czy jeszcze się nie pojawiły ??? Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
W tym roku byliśmy w Siofok więc możemy polecić wam nocleg w którym spędziliśmy tydzień. Willa znajduje się rzut kamieniem od głównego deptaka jest blisko do płatnej i bezpłatnej plaży. Ulica przy której mieszkaliśmy jest cicha i spokojna jak na kurort. Jedynie w weekendy jest głośniej przez kursujące motory. Od strony ogrodu jest szosa a za nią linia kolejowa, która nie wpływała na jakość naszego snu. Nasz brzdąc się ani razu nie budził. Bliskość sklepu (świeże bułeczki itp.) blisko dobra i tania restauracja (Amigo - polecamy!). A co do samego noclegu. Willa jest stara, ale nie zaniedbana, jest czysto. Wystrój jak u babci na wsi, ubogi. Jeśli chodzi wam o super warunki, aby można zdjęcia z pokojów dać na Facebooka i utrzeć noska znajomym z pracy to zapomnijcie. Moja konkluzja jest następująca. Polecam niżej podaną lokalizację, za czystość, za piękny taras na którym siedzieliśmy do późnego wieczora a rano jedliśmy śniadanie, za bardzo miłych gospodarzy (nasz naród powinien uczyć się kultury od Węgrów, którzy naprawdę są bardzo sympatyczni i życzliwi - SZOK), za super lokalizację. Jeśli nie potrzebujecie komfortu i potraficie iść na małe kompromisy to śmiało możemy wam polecić lokalizację. Szczerze mówiąc do Siofok jechałem z dużą rezerwą, jestem miło zaskoczony tegorocznymi wakacjami, choć Balaton nie skradł mojego serca (zrobiła to Trogir)  to na pierwszy raz naprawdę polecam (woda w jeziorze i atmosfera - to jest to!)

https://www.helkatours.hu/Calineczka

Na wszelkie dręczące pytania wam odpowiem!
Pozdro
Odpowiedz