Sport
#31
Niestety klęska zespołów węgierskich w eliminacjach Ligi Mistrzów i Ligi Europy, przegrali chyba wszystkie mecze?
Odpowiedz
#32
Wczoraj Lewis Hamilton po raz 4 wygrał na torze Hungaroring. Jest to jego pierwsze zwycięstwo po opuszczeniu McLarena i przejściu do Mercedesa GP.
Odpowiedz
#33
Mark Brenner z Węgier weżmie udział w Międzynarodowym Festiwalu Parkour. Impreza odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku. W dniach 5.08 – 11.08.
Odpowiedz
#34
Węgier Nemeth Csaba zwyciężył w Biegu 7 Dolin - stukilometrową trasę wiodącą Beskidem Sądeckim pokonał w 8:57.38.
Odpowiedz
#35
W dniach 20-22 września na terenie Czarnożecko-Strzyżowskiego parku krajobrazowego w Gliniku Zaborowskim odbędą się jeździeckie zawody.
Biorą w nich udział zawodnicy z Węgier.
Odpowiedz
#36
8 listopada w Budapeszcie rozpocznie się turniej hokejowy z cyklu Euro Ice Hockey Challenge. Przeciwnikami polskich hokeistów na lodzie będzie drużyna z Węgier.
Odpowiedz
#37
(24-10-2013, 16:46)Aattaa napisał(a): 8 listopada w Budapeszcie rozpocznie się turniej hokejowy z cyklu Euro Ice Hockey Challenge. Przeciwnikami polskich hokeistów na lodzie będzie drużyna z Węgier.

[Obrazek: 346mkxf.jpg]
Program turnieju w dniach 8-10 listopada 2013 r.

piątek 8 listopada
15.00: Rumunia–Ukraina
18.30: Polska–Węgry

sobota 9 listopada
14.30: Ukraina–Polska
18.00: Rumunia–Węgry

niedziela 10 listopada
14.00: Polska–Rumunia
17.30: Węgry–Ukraina
Odpowiedz
#38
W sumie to mój pierwszy post. Czy wśród użytkowników znajdą się fani piłki nożnej? Chodzi mi o kibiców interesujących się Nemzeti Bajnoksag?Uśmiech
Odpowiedz
#39
(30-10-2013, 14:13)svistaq napisał(a): W sumie to mój pierwszy post. Czy wśród użytkowników znajdą się fani piłki nożnej? Chodzi mi o kibiców interesujących się Nemzeti Bajnoksag?Uśmiech
Zmieszany może trochę jaśniej... Nemzeti Bajnokság to bardzo ogólnie.
Odpowiedz
#40
Myślę, że chodzi o znawców ligi węgierskiej.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości