Szabadisóstó
#1
Witam od lat kilkunastu spedzam z rodzinka 2+2+pies wakacje w miesiacu lipcu lub sierpniu w cichej i spokojnej miejscowosci nad balatonem Szabadisóstó.
dokładny adres to: Szabadisóstó YBL MIKLOS U. 35
tam u Stefana (mówiącego po polsku i niemiecku) w zcisznym miejscu w domku spedzamy miesiąc urlopu.
stefan zarzadza kilkunastoma domkami z ogrodami z niezłym wyposażeniem
kuchnia łazienka apartamenty pokoiki dla kazdego cos sie znajdzie .
przy kazdym domku gril
miejsca do wypoczynku wysmienite
do plazy ok.200 m takze w samych strojach kapielowych spacer na plaze
w połowie drogi do plazy małe centrum gdzie sklep cos w rodzaju biedronki
smazalnia ryb (WYSMIENITY sandacz z balatonu za 1600) oraz inne rybki tez super.pizerie .lodziarnie ,knajpki ,
jest tu też ogólnodostepne wifi
dalej wejscie na plaze płatne ale dla "letników" Stefana darmocha
przed wejsciem a własciwie w wejsciu rzad restauracji skad tez wchodzi sie na plaże .w jednej z nich własciciel Mariusz mówi po polsku wiec problem z zamówieniem i co sie je zaden. od niego tez sie wchodzi za darmoche
Cena za domek 35 euro ale przy dłuzszym pobycie mozna sie dogadac
Do Siofoku 4km to takie nasze letnie zakopane
Tutaj zycie zaczyna sie po 20:00 dyskoteki knajpy muza na full
(Stefan jak trzeba to zawiezie i przywiezie)
Sklepy, sklepiki.Tesco,aldi itp wszedzie zapłacisz karta także gotowka ci nie potrzebna
w bankomatach niezły przelicznik na złotowki
Z krakowa to tylko 500 km
miejsce godne polecenia
w razie jakichkolwiek pytan i porad prosze na meila SKORPIONFH@MSN.COM
POZDRAWIAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKÓW FORUM I ZYCZE MIŁEGO URLOPU
Włodzimierz
Odpowiedz
#2
Pozwoliłem sobie poprawić nazwę miejscowości i przerzucić do działu Balaton. A pytania sugerowałbym zadawać jednak tutaj - żeby i inni mogli skorzystać później.

Pozdrawiam! Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
(02-02-2014, 18:24)fvg napisał(a): Pozwoliłem sobie poprawić nazwę miejscowości i przerzucić do działu Balaton. A pytania sugerowałbym zadawać jednak tutaj - żeby i inni mogli skorzystać później.

Pozdrawiam! Oczko

bardzo dziekuje za reakcje i poprawki jestem tu nowy i narazie nie wiem za bardzo co i jak
pozdr i dziekuje
Odpowiedz
#4
Nie ma problemu, po to tu jesteśmy. Spokojnie, powoli do wszystkiego dojdziesz.

I ja dziękuję za informację o miejscowości Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Dla tych wszystkich po raz pierwszy odwiedzających Balaton, którzy chcą dojechać do Szabadisóstó informuję, że nazwa miejscowości na tablicach drogowych figuruje jako Siófok-Sóstó.
Odpowiedz
#6
Witam SKORPIONFH, relacja brzmi zachęcająco, czy mogę prosić o dokładniejszy namiar na noclegi, które opisujesz ? (najlepiej adres stronki).
dziękuję
Odpowiedz
#7
Witam,
Czy jest tam może gdzieś w pobliżu kemping? Albo czy można u tych gościnnych gospodarzy rozbić namiot?
Odpowiedz
#8
(17-03-2014, 21:11)emi13214 napisał(a): Witam,
Czy jest tam może gdzieś w pobliżu kemping? Albo czy można u tych gościnnych gospodarzy rozbić namiot?

witam jest duzy kamping ale czy rozbic namiot nie wiem zapytaj bezposrednio u S tefana na skypie =molnarpisti111
pozdrawiam
Odpowiedz
#9
https://www.google.pl/maps/@46.939415,18...ncSdfQ!2e0 to jest to?
Odpowiedz
#10
tak to jest ten adres na street view znajdziesz nr 35 i brazowa brame przesuwną
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości