Szukam Pracy
#1
Z wielką chęcią podejmę się dorywczej pracy jako tłumacz i/lub jestem w stanie pomóc
w nabyciu klientów na rynku węgierskim itp.
Posiadam związane z tym doświadczenie ponieważ zajmowałem się już ww pracami dla kilku firm.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Odpowiedz
#2
Właśnie, w kwestii poszukiwania pracy - jak to u Was wygląda? Czy język węgierski pomaga Wam w znalezieniu dobrej pracy? Powszechnie panuje przekonanie, że biegłą znajomość języków obcych zwiększa szanse na lepszą posadę. Czytałam sobie ostatnio pewien artyku, no i wynika z niego, że nie ma wcale aż tak wielu osób, które mogą pochwalić się biegłą znajomością języków. Owszem - aż 48% ankietowanych odpowiedziało, że perfekcyjnie włada językiem angielskim. Jednak znacznie mniej popularne okazały się takie języki, jak niemiecki i rosyjski, które znało odpowiednio 8% i 7% ankietowanych, a jeszcze rzadsze - języki francuski (2%), hiszpański (1%) czy włoski (1%). W przypadku języka węgierskiego, jest to zapewne jeszcze mniej. Jestem więc ciekawa, jak wygląda sytuacja w Polsce, jeśli chodzi o rynek pracy dla osób znających tenże język. Bo tak się zastanawiam, czy nie szkolić się dalej w tym zakresie... Jak u Was to wszystko wygląda? Pracujecie "z językiem", czy jedynie "dorabiacie"?
Odpowiedz
#3
Witam
Mam propozycję współpracy dotyczącą handlu na rynku węgierskim.
Proszę o podanie numeru telefonu to zadzwonie.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam Pracy zdalnej - j. węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,800 05-01-2021, 17:28
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam Pracy zdlanej - j.węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,366 05-01-2021, 17:27
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam pracy na Węgrzech monik 6 9,181 16-10-2020, 3:18
Ostatni post: 26kacper
  Szukam pracy w Polsce (Łódź ) tibor 3 5,827 17-02-2020, 21:35
Ostatni post: Lacky
  Szukam pracy. maja23456 0 2,449 06-08-2019, 14:36
Ostatni post: maja23456



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości