Tanie noclegi w Hajduszoboszlo
#1
Witam, poszukuje jakiegos taniego noclego w Hajduszoboszlo, blisko basenow w okresie sierpnia. Czy ktos ma jakies info?
Odpowiedz
#2
W sierpniu i blisko basenów to raczej ciężko będzie , ale tanio to pojęcie względne dla każdego co innego oznacza lepiej napisz w jakiej kwocie Cię nocleg interesuje ?
Odpowiedz
#3
Tak do 40 zł.. oczywiscie nie chodzi mi o hotele ; )
Odpowiedz
#4
Blisko basenów w sierpniu trzeba zapłacić minimum 3500ft
Odpowiedz
#5
Wojti76 a jakieś sprawdzone noclegi, dla rodziny z dwójką małych dzieci?
Odpowiedz
#6
Podaj adres mailowy to Ci namiar wyślę bo tu nie będę reklamy robił. ;-)
Odpowiedz
#7
(24-07-2015, 11:28)wojti76 napisał(a): Podaj adres mailowy to Ci namiar wyślę bo tu nie będę reklamy robił. ;-)

Wyślij i dla mnie, jak tam można się dogadać ?
Odpowiedz
#8
wojti76 jezeli mozesz to mi tez mozesz podac namiary na te tanie nocowanie w hajduszoboszlo bo sie wybieram za przyszly weekend
Odpowiedz
#9
Witam udało mi się dostać szybki uropik od pn 10.08 do 15.08 chciałbym sie wybrać na Węgry popluskać tyłki w basenach UśmiechUśmiech jest tylko mały problem NOCLEG Smutek
Proszę o pomoc gdzie najlepiej na szybko coś znajdę ( dobry portal, dobry kontakt do kogoś kto ma coś do zaoferowania
2 rodziny 2+2 ( 2i3 lata) ,oraz 2+4 ( 5, 3, 1 i 1 lat)
z tak małymi dziećmi nie chcemy jechać w ciemno a nasze warunki nie sa wygórowane ( w miarę blisko do basenów jedynie).

Proszę również o doradę które baseny są najlepsze dla takich małych dzieci?
wojtt9@interia.pl
Z góry dzięki za wszelaką pomoc
Odpowiedz
#10
(08-08-2015, 17:47)wojtt9 napisał(a): Witam udało mi się dostać szybki uropik od pn 10.08 do 15.08 chciałbym sie wybrać na Węgry popluskać tyłki w basenach UśmiechUśmiech jest tylko mały problem NOCLEG Smutek
Proszę o pomoc gdzie najlepiej na szybko coś znajdę ( dobry portal, dobry kontakt do kogoś kto ma coś do zaoferowania
2 rodziny 2+2 ( 2i3 lata) ,oraz 2+4 ( 5, 3, 1 i 1 lat)
z tak małymi dziećmi nie chcemy jechać w ciemno a nasze warunki nie sa wygórowane ( w miarę blisko do basenów jedynie).
Jeśli chodzi o noclegi to nie pomogę bo wiem ze u moich znajomych nie ma nic wolnego do końca r
Proszę również o doradę które baseny są najlepsze dla takich małych dzieci?
wojtt9@interia.pl
Z góry dzięki za wszelaką pomoc
Witam z noclegiem Ci nie pomogę bo u Węgrów których znam nie ma już wolnych pokojów do końca sierpnia Ale jeśli chodzi o dzieci to nie ma problemu problemu dzieci lubią się pluskać ja jeżdżę ze swoimi synami co roku a na tych wakacjach już drugi raz jesteśmy na Węgrzech pamiętać trzeba o Karcie Ekuz i oczywiście o podsawowych lekarstwach na spadek gorączki na biegunkę itd itp mój młodszy wrócił w lipcu do domu z wirusem bostonskim
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,617 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,763 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości