Tanie noclegi w Hajduszoboszlo
#11
witam ma ktos jakies aktualne kontakty na nocleg w poblizu basenow, prosze napisac na tutaj lub na pw
Odpowiedz
#12
(24-07-2015, 11:28)wojti76 napisał(a): Podaj adres mailowy to Ci namiar wyślę bo tu nie będę reklamy robił. ;-)
Czy są jakieś szanse żeby znaleźć nocleg na miejscu w Hajduszo...? Czy lepiej się zabezpieczyć wcześniej?
Odpowiedz
#13
Witam. Jak z tym noclegiem? Są jakieś tanie pokoje/domki dla pary? Ma ktoś narmiary?Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Witam. Byłem w Hajduszo od 06.08 do 09.08 i nie rezerwowałem noclegu wcześniej, udało mi się znaleźć spanko w 10 min w samym Hajduszo. Dacie radę spokojnie w ciemno, tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami
Odpowiedz
#15
(11-08-2017, 9:35)McMichael napisał(a): Witam. Byłem w Hajduszo od 06.08 do 09.08 i nie rezerwowałem noclegu wcześniej, udało mi się znaleźć spanko w 10 min w samym Hajduszo. Dacie radę spokojnie w ciemno, tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami

Weź pod uwagę, że jest długi weekend, a nawet dwa długie weekendy. Napisz raczej tak: ja byłem tydzień temu, udało się bez rezerwacji, jak będzie teraz nie wiem.
Odpowiedz
#16
No właśnie zaczyna się długi weekend u nas a na Węgrzech też mają święto Dzień Św.Stefana patrona Węgier który obchodzą 20 sierpnia oraz Debreczynski Festiwal Kwiatów który ściąga wielu turystów do Hajduszoboszlo
Odpowiedz
#17
Ok, zapomniałem o tym, więc proszę się nie sugerować
Odpowiedz
#18
Przepraszam, że post pod postem, ale to nie tak, że "udało mi się", bo udaje mi się od lat załatwić spanie bez wcześniejszej rezerwacji. Tam po prostu w niemal każdym domu są pokoje do wynajęcia co pozwala turystom na szybkie znalezienie kwatery. Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(11-08-2017, 11:12)McMichael napisał(a): Przepraszam, że post pod postem, ale to nie tak, że "udało mi się", bo udaje mi się od lat załatwić spanie bez wcześniejszej rezerwacji. Tam po prostu w niemal każdym domu są pokoje do wynajęcia co pozwala turystom na szybkie znalezienie kwatery. Pozdrawiam

Rozumiem, Ty wolisz jechać w ciemno i nie masz problemów z noclegiem, ale widziałem też inne sytuacje. Nie wyglądały tak fajnie, więc byłbym ostrożny z zachwalaniem jeżdżenia w ciemno bo " tam ludzie stoją przy drogach i machają kluczami". Tym bardziej, że poszukanie sobie noclegu nie przerasta przecież możliwości intelektualnych zwykłego człowieka. No chyba, że ktoś decyduje się w nocy, jedzie rano i nie ma MAŁYCH dzieci.
Odpowiedz
#20
Ale tam serio stoją ludzie i machają kluczami, jeśli byłeś to o tym wiesz. Rozmowa nie ma sensu, jeśli ktoś się boi to niech rezerwuje wcześniej, ja to rozumiem i nie namawiam do jeżdżenia "w ciemno", ja tylko podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami co do kwater i stwierdzam, że nie ma problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie w czasie nie dłuższym niż 2 h. Pozdrawiam i miłych wakacji życzę
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,589 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,761 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości