Tanie noclegi w Hajduszoboszlo
(08-08-2015, 22:03)wojti76 napisał(a):
(08-08-2015, 17:47)wojtt9 napisał(a): Witam udało mi się dostać szybki uropik od pn 10.08 do 15.08  chciałbym sie wybrać na Węgry popluskać tyłki w basenach UśmiechUśmiech jest tylko mały problem NOCLEG Smutek
Proszę o pomoc gdzie najlepiej na szybko coś znajdę  ( dobry portal, dobry kontakt do kogoś kto ma coś do zaoferowania
2 rodziny 2+2 ( 2i3 lata) ,oraz 2+4 ( 5, 3, 1 i 1 lat)
z tak małymi dziećmi nie chcemy jechać w ciemno a nasze warunki nie sa wygórowane ( w miarę blisko do basenów jedynie).
Jeśli chodzi o noclegi to nie pomogę bo wiem ze u moich znajomych nie ma nic wolnego do końca r
Proszę również o doradę które baseny są najlepsze dla takich małych dzieci?
wojtt9@interia.pl
Z góry dzięki za wszelaką pomoc
Witam z noclegiem Ci nie pomogę bo u Węgrów których znam nie ma już wolnych pokojów do końca sierpnia Ale jeśli chodzi o dzieci to nie ma problemu problemu dzieci lubią się pluskać ja jeżdżę ze swoimi synami co roku a na tych wakacjach już drugi raz jesteśmy na Węgrzech pamiętać trzeba o Karcie Ekuz i oczywiście o podsawowych lekarstwach na spadek gorączki na biegunkę itd itp mój młodszy wrócił w lipcu do domu z wirusem bostonskim

Można prosić namiary na kwatery w hajduszoboszlo dla dwóch rodzin 2+2 x 2
Odpowiedz
Ziomek1981 napisałem wysłełęm Ci wiadomość prywatną  Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Końcem sierpnia planuję się wybrać do Hajduszo - 2 dorosłych 2 dzieci i 1 niemowlę. Myślę że gdzieś koło 20.08. Dawno już nie jeździłem tam na kwatery - ostatnie 7 lat na pole namiotowe. Z racji maleństwa nie zdecyduje się jeszcze w tym roku na namiot. I tu moje pytanie o w miarę przyzwoitą kwaterę możliwie na parterze i niedaleko od basenów w rozsądnych pieniądzach. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Osobiście bym Ci radził w tym terminie nie jechać lepiej przesunąć wyjazd kilka dni tak na 24 - 25 sierpnia . Będzie wtedy o wiele luźniej  20 sierpnia Węgrzy maja święto, Dzień Świętego Stefana w tym terminie jest też Debreczynski festiwal kwiatów i w Hajduszoboszlo jest tym okresie bardzo trudno o nocleg tzn teraz na ten termin napewno coś znajdziesz ale czy jest sens jecha?Bo w tym tłumie ciężko będzie wypocząć zwłaszcza z dziecmi których nie można z oka spuscić żeby nie zginęły  Uśmiech
Odpowiedz