Tiszavasvari
#1
Jestem aktualnie na kempingu w Tiszavasvari. Przyjechaliśmy wczoraj na 2 dni, będąc na kempingu w Sarospatak sąsiedzi polecili to miejsce. Na kempingu i na kąpielisku jest dużo drzew przez co upał jest mniej dokuczliwy. Sam obiekt składa się z jednego basenu do pływania temp.23°, drugi też z chłodniejszą wodą około 31°. Są też dwa baseny z ciepłą wodą siarkową, brodzik dla dzieci, jedna duża zjeżdżalnia i basen ze sztuczną falą gdzie sygnałem jak na statku zapraszają do zabawy i kończą bo fala uruchamiana jest w cyklicznych odstępach czasowych. Oferta gastronomiczna jest dobra i zróżnicowana. Jeśli chodzi o zjeżdżalnię to jest dosyć archaiczna ma się wrażenie że za chwilę może się rozlecieć podczas zjazdu dziecka bo te plastikowe elementy wyginają się na boki, mój syn nie chciał z niej zjeżdżać. Minusem jest również brak kuchni dla gości kempingu, łazienki są jedne dla wszystkich, kabiny prysznicowe i kratki ściekowe do remontu. Na całym terenie jest czysto i spokojnie.Komunikacja tylko w j.węgierskim ale mnie już to nie dziwi.Pewna młoda dziewczyna z obsługi znała trochę angielski i pomogła nam wypełnić formularz kwaterunkowy i pokazała którą bramą możemy wjechać. Wczoraj na kempingu była 1 węgierska rodzina i grupka dzieci z opiekunami chyba kolonie.Dzisiaj na ostatnią noc zostaliśmy sami.Jeśli chodzi o ceny to za 2 noce zapłaciłem 23000 forintów czyli 310 zł. Rozmawiając z sąsiadami Węgrami na kempingu byli tak jak my pierwszy raz tutaj i znali ang. dostali info od obsługi że w najbliższym czasie otwierają nowy kemping dla turystów z lepszą ofertą. Dla mnie plusem było to że dzisiaj o 6 obudziłem się i mogłem już pójść na basen popływać i ku mojemu zdziwieniu nie byłem pierwszy.
Potem wskoczyłem do ciepłych.
Jutro wracamy na chwilę do Sarospataku i po drodze zatrzymamy się w Tokaju.
Odpowiedz
#2
(25-07-2021, 16:31)mariusz napisał(a): Jestem aktualnie na kempingu w Tiszavasvari. Przyjechaliśmy wczoraj na 2 dni, będąc na kempingu w Sarospatak sąsiedzi polecili to miejsce. Na kempingu i na kąpielisku jest dużo drzew przez co upał jest mniej dokuczliwy. Sam obiekt składa się z jednego basenu do pływania temp.23°, drugi też z chłodniejszą wodą około 31°. Są też dwa baseny z ciepłą wodą siarkową, brodzik dla dzieci, jedna duża zjeżdżalnia i basen ze sztuczną falą gdzie sygnałem jak na statku zapraszają do zabawy i kończą bo fala uruchamiana jest w cyklicznych odstępach czasowych. Oferta gastronomiczna jest dobra i zróżnicowana. Jeśli chodzi o zjeżdżalnię to jest dosyć archaiczna ma się wrażenie że za chwilę może się rozlecieć podczas zjazdu dziecka bo te plastikowe elementy wyginają się na boki, mój syn nie chciał z niej zjeżdżać. Minusem jest również brak kuchni dla gości kempingu, łazienki są jedne dla wszystkich, kabiny prysznicowe i kratki ściekowe do remontu. Na całym terenie jest czysto i spokojnie.Komunikacja tylko w j.węgierskim ale mnie już to nie dziwi.Pewna młoda dziewczyna z obsługi znała trochę angielski i pomogła nam wypełnić formularz kwaterunkowy i pokazała którą bramą możemy wjechać. Wczoraj na kempingu była 1 węgierska rodzina i grupka dzieci z opiekunami chyba kolonie.Dzisiaj na ostatnią noc zostaliśmy sami.Jeśli chodzi o ceny to za 2 noce zapłaciłem 23000 forintów czyli 310 zł. Rozmawiając z sąsiadami Węgrami na kempingu byli tak jak my pierwszy raz tutaj i znali ang. dostali info od obsługi że w najbliższym czasie otwierają nowy kemping dla turystów z lepszą ofertą. Dla mnie plusem było to że dzisiaj o 6 obudziłem się i mogłem już pójść na basen popływać i ku mojemu zdziwieniu nie byłem pierwszy.
Potem wskoczyłem do ciepłych.
Jutro wracamy na chwilę do Sarospataku i po drodze zatrzymamy się w Tokaju.
Odpowiedz
#3
(25-07-2021, 19:25)Pompa@ napisał(a):
(25-07-2021, 16:31)mariusz napisał(a): Jestem aktualnie na kempingu w Tiszavasvari. Przyjechaliśmy wczoraj na 2 dni, będąc na kempingu w Sarospatak sąsiedzi polecili to miejsce. Na kempingu i na kąpielisku jest dużo drzew przez co upał jest mniej dokuczliwy. Sam obiekt składa się z jednego basenu do pływania temp.23°, drugi też z chłodniejszą wodą około 31°. Są też dwa baseny z ciepłą wodą siarkową, brodzik dla dzieci, jedna duża zjeżdżalnia i basen ze sztuczną falą gdzie sygnałem jak na statku zapraszają do zabawy i kończą bo fala uruchamiana jest w cyklicznych odstępach czasowych. Oferta gastronomiczna jest dobra i zróżnicowana. Jeśli chodzi o zjeżdżalnię to jest dosyć archaiczna ma się wrażenie że za chwilę może się rozlecieć podczas zjazdu dziecka bo te plastikowe elementy wyginają się na boki, mój syn nie chciał z niej zjeżdżać. Minusem jest również brak kuchni dla gości kempingu, łazienki są jedne dla wszystkich, kabiny prysznicowe i kratki ściekowe do remontu. Na całym terenie jest czysto i spokojnie.Komunikacja tylko w j.węgierskim ale mnie już to nie dziwi.Pewna młoda dziewczyna z obsługi znała trochę angielski i pomogła nam wypełnić formularz kwaterunkowy i pokazała którą bramą możemy wjechać. Wczoraj na kempingu była 1 węgierska rodzina i grupka dzieci z opiekunami chyba kolonie.Dzisiaj na ostatnią noc zostaliśmy sami.Jeśli chodzi o ceny to za 2 noce zapłaciłem 23000 forintów czyli 310 zł. Rozmawiając z sąsiadami Węgrami na kempingu byli tak jak my pierwszy raz tutaj i znali ang. dostali info od obsługi że w najbliższym czasie otwierają nowy kemping dla turystów z lepszą ofertą. Dla mnie plusem było to że dzisiaj o 6 obudziłem się i mogłem już pójść na basen popływać i ku mojemu zdziwieniu nie byłem pierwszy.
Potem wskoczyłem do ciepłych.
Jutro wracamy na chwilę do Sarospataku i po drodze zatrzymamy się w Tokaju.
Witaj  mariusz czy w Tiszavasvari są jakieś noclegi na przykład domki lub co kolwiek czy tylko kemping 
Odpowiedz
#4
Cześć Pompa@. Na ulicach przylegających do kąpieliska są domki czy pokoje do wynajęcia bo widziałem ogłoszenia.
Poszukaj na szallas.hu pewnie coś znajdziesz.
Odpowiedz
#5
Chodzi mi czy są noclegi na basenach ponieważ piszesz że byłeś w wodzie z samego rana Tak jest w Bogatsi i dlatego pytam czy jest tam jakiś nocleg czy tylko kemping. Jeździłem kilkanaście razy pod namiot w różne miejsca na Węgrzech ale chyba już jestem za leniwy i teraz szukam jakis NOCLEGÓW
Odpowiedz
#6
Pompa@
Chodzi mi czy są noclegi na basenach ponieważ piszesz że byłeś w wodzie z samego rana Tak jest w Bogatsi i dlatego pytam czy jest tam jakiś nocleg czy tylko kemping. Jeździłem kilkanaście razy pod namiot w różne miejsca na Węgrzech ale chyba już jestem za leniwy i teraz szukam jakis NOCLEGÓW.
Na terenie kąpieliska nie ma żadnych domków, możesz przenocować tylko w namiocie na kempingu.
Odpowiedz
#7
Oki dzięki za info.Czyli że znanych mnie miejsc takich że jak się przebudzisz nad ranem to możesz pójść do basenu zostaje Bogacs i są noclegi nie sam kemping
Odpowiedz
#8
^^^W Mezokovesd jest od paru lat kilkanaście luksusowych domków na terenie kompleksu, ale jeszcze nie udało mi się tam znaleźć wolnego terminu w datach które mi pasują Oczko
Odpowiedz
#9
(26-07-2021, 7:11)Pompa@ napisał(a): Oki dzięki za info.Czyli że znanych mnie miejsc takich że jak się przebudzisz nad ranem to możesz pójść do basenu zostaje Bogacs i są noclegi nie sam kemping
Tak są tam noclegi domki drewniane i murowane ośrodek Jurta https://spabogacs.eu/index.php/pl/
Odpowiedz
#10
Do Bogacs jeździłem pod namiot kilkanaście razy w Jurcie też nocowałem  ale dziękuję Cz@rek
Pozdrawiam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości