Tiszavasvari
#11
Ruszył nowy kemping w Tiszavasvari, nie ma jeszcze swojej strony ale myślę że to kwestia czasu.
https://goo.gl/maps/Ti5xynKBCtSHKb92A
Odpowiedz
#12
Właśnie wróciłem z tego nowego campingu i kąpieliska.Nie jest on na terenie kąpieliska w środku zlikwidowali tylko trzeba przejść ok 200m. Warunki i opieka bardzo miłej kierowniczki która zna podstawy angielskiego i jest na najwyższym poziomie.Jak przyjechałem to obiekt otworzyli bo byłem chyba jedynym zainteresowanym noclegiem.Na basenach w tygodniu kilkadziesiąt osób ani jednego Polaka.Na campingu przez 3 dni byłem sam,warunki dobre kuchnia wyposażona nawet w pralkę. To może jeszcze o cenach, nie są najniższe i tak za 3 dniowy pobyt 2 osoby dorosłe (emeryt) minibus Van i namiot zapłaciłem 33000 z groszami czyli 11.000 tys. Ft za dobę już ze wszystkim.
Odpowiedz
#13
(06-06-2022, 19:57)adamus581 napisał(a): Właśnie wróciłem z tego nowego campingu i kąpieliska.Nie jest on na terenie kąpieliska w środku zlikwidowali tylko trzeba przejść ok 200m. Warunki i opieka bardzo miłej kierowniczki która zna podstawy angielskiego i jest na najwyższym poziomie.Jak przyjechałem to obiekt otworzyli bo byłem chyba jedynym zainteresowanym noclegiem.Na basenach w tygodniu kilkadziesiąt osób ani jednego Polaka.Na campingu przez 3 dni byłem sam,warunki dobre kuchnia wyposażona nawet w pralkę. To może jeszcze o cenach, nie są najniższe i tak za 3 dniowy pobyt 2 osoby dorosłe (emeryt) minibus Van i namiot zapłaciłem 33000 z groszami czyli 11.000 tys. Ft za dobę już ze wszystkim.
Witaj 
mają tam jakieś noclegi np. domki na campingu lub coś innego przynależne do basenów.
Odpowiedz
#14
(07-06-2022, 9:58)Pompa@ napisał(a):
(06-06-2022, 19:57)adamus581 napisał(a): Właśnie wróciłem z tego nowego campingu i kąpieliska.Nie jest on na terenie kąpieliska w środku zlikwidowali tylko trzeba przejść ok 200m. Warunki i opieka bardzo miłej kierowniczki która zna podstawy angielskiego i jest na najwyższym poziomie.Jak przyjechałem to obiekt otworzyli bo byłem chyba jedynym zainteresowanym noclegiem.Na basenach w tygodniu kilkadziesiąt osób ani jednego Polaka.Na campingu przez 3 dni byłem sam,warunki dobre kuchnia wyposażona nawet w pralkę. To może jeszcze o cenach, nie są najniższe i tak za 3 dniowy pobyt 2 osoby dorosłe (emeryt) minibus Van i namiot zapłaciłem 33000 z groszami czyli 11.000 tys. Ft za dobę już ze wszystkim.
Witaj 
mają tam jakieś noclegi np. domki na campingu lub coś innego przynależne do basenów.
Niestety też szukałem i nie mają.Nawet nie widziałem w pobliżu kwater z tabliczką "private" być może dalej 1km. no ale dla mnie to za daleko. Sama opłata za baseny na cały dzień od 2500 Ft.
Dodam jeszcze że kierowniczka powiedziała że basen z zieloną wodą siarczano-solną 36stopni jest najlepsza, jedna z trzech na Węgrzech.

kwatery: https://szallas.hu/tiszavasvari?cobrand=...alfurdo.hu
Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo prawie nikt nie zna angielskiego. Szeroki uśmiech Pomaga jedynie dzwiekowy tłumacz google.
Odpowiedz
#15
Na guglach jest parę zdjęć z tego kempingu.
Widać parkujące przyczepy.
Można się taką przyczepą do prądu podłączyć?
Odpowiedz
#16
adamus581- piszesz, że za wejście na baseny płaciłeś 1000 Ft. Czy to była cena dla zakwaterowanych na kempingu?
Odpowiedz
#17
(07-06-2022, 13:26)Slavekk napisał(a): Na guglach jest parę zdjęć z tego kempingu.
Widać parkujące przyczepy.
Można się taką przyczepą do prądu podłączyć?
Tak można gniazda są co kilkadziesiąt metrów bardzo gęsto.Prąd jest dodatkowo płatny. Tam gdzie są gniazdka jest też wszędzie kran z wodą pitną.
Odpowiedz
#18
(07-06-2022, 15:48)Aattaa napisał(a): adamus581- piszesz, że za wejście na baseny płaciłeś 1000 Ft. Czy to była cena dla zakwaterowanych na kempingu?
Nie płaciłem osobno i wpisałem błędnie jest drożej od 2500 Ft za cały dzień - poprawiłem Oczko .
To cena dla każdego.

https://www.termalfurdo.hu/furdo/tiszava...o-178/arak
Odpowiedz
#19
ok Uśmiech. Wybierasz się tam ponownie czy szukasz czegoś innego?
Odpowiedz
#20
(07-06-2022, 16:43)Aattaa napisał(a): ok Uśmiech. Wybierasz się tam ponownie czy szukasz czegoś innego?
W tym roku już nie, bo wcześniej byłem też w Sarospataku, camping też pusty jednak to był początek tygodnia tygodnia.
 Ceny 8700 na dwie osoby dorosłe emeryt za dobę. Auto van namiot + podatek - czyli wszystko w cenie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości