Tiszavasvari
#21
(07-06-2022, 11:58)adamus581 napisał(a):
(07-06-2022, 9:58)Pompa@ napisał(a):
(06-06-2022, 19:57)adamus581 napisał(a): Właśnie wróciłem z tego nowego campingu i kąpieliska.Nie jest on na terenie kąpieliska w środku zlikwidowali tylko trzeba przejść ok 200m. Warunki i opieka bardzo miłej kierowniczki która zna podstawy angielskiego i jest na najwyższym poziomie.Jak przyjechałem to obiekt otworzyli bo byłem chyba jedynym zainteresowanym noclegiem.Na basenach w tygodniu kilkadziesiąt osób ani jednego Polaka.Na campingu przez 3 dni byłem sam,warunki dobre kuchnia wyposażona nawet w pralkę. To może jeszcze o cenach, nie są najniższe i tak za 3 dniowy pobyt 2 osoby dorosłe (emeryt) minibus Van i namiot zapłaciłem 33000 z groszami czyli 11.000 tys. Ft za dobę już ze wszystkim.
Witaj 
mają tam jakieś noclegi np. domki na campingu lub coś innego przynależne do basenów.
Niestety też szukałem i nie mają.Nawet nie widziałem w pobliżu kwater z tabliczką "private" być może dalej 1km. no ale dla mnie to za daleko. Sama opłata za baseny na cały dzień od 2500 Ft.
Dodam jeszcze że kierowniczka powiedziała że basen z zieloną wodą siarczano-solną 36stopni jest najlepsza, jedna z trzech na Węgrzech.

kwatery: https://szallas.hu/tiszavasvari?cobrand=...alfurdo.hu
Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo prawie nikt nie zna angielskiego. Szeroki uśmiech Pomaga jedynie dzwiekowy tłumacz google.
Dzięki za info.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości