Tydzień węgierkich smaków w Lidlu
#1
Uprzejmie donoszę wszystkim miłośnikom węgierskich smaków, że od dziś w sklepach sieci Lidl rozpoczął się tydzień węgierskich smaków. Ja już byłam na zakupach. Salami (zwykłe i paprykowe) w cenie 13,99 pln za pół kilograma - prawdziwe! Gyulai paroskolbasz (kurczę, zapomniałam jak szukać węgierskich liter) - nieco droższa, ale pycha! Jest także turo rudi pod nazwą "batonik twarogowy" opakowanie 5 szt. za 3,49 pln. Kupiłam cały karton, zastanawiam się czy można zamrozić. Wszystkie produkty oryginalne, smaki prawdziwe.
Eljen Magyarorszag! Jó etvagyat!:
Pozdrawiam wszystkich smakoszy.
Odpowiedz
#2
Dzięki za info, lecę do najbliższego Lidla po zapasy Túró Rudi! Uśmiech SerceSerceSerce
Odpowiedz
#3
czy to jest orginalny wyrob pottyos?

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#4
(24-08-2016, 9:07)Komarek napisał(a): czy to jest orginalny wyrob pottyos?

Tapniete z xperii

producentem nie jest pottyos tylko Sole-Mizo ale smakiem bardzo zbliżone do oryginału Szeroki uśmiech

pozdrowionka
Odpowiedz
#5
(23-08-2016, 15:34)Żozefin napisał(a): Dzięki za info, lecę do najbliższego Lidla po zapasy Túró Rudi! Uśmiech SerceSerceSerce
Kupowałem wcześniej i jak dla mnie to słabo. Może dlatego, że polewa czekoladowa za słodka. Zresztą właśnie wróciłem z Węgier i wg mnie oryginalny Pottyos w gorzkiej czekoladzie też jest za słodki.
Odpowiedz
#6
no dobra
dotarly do nas z polskiego lidla turo-rudi w wykonaniu sole mizo
to nawet obok oryginalu nie lezalo i przypomina podroby* z wegierskiego aldika
* o z kreska

Tapniete z xperii
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości