Uniejów k. Łodzi
#1
Już był ktoś? Jest tam trochę klimatu słowacko-węgierskiego?
Odpowiedz
#2
Witam

ostatnio byłem tam w zeszłym roku. Nie wiem czy coś się zmieniło, mnie podobało się ale ceny są kosmiczne. Klimatu węgierskiego ( byłem w tym roku na Węgrzech ) w Uniejowie nie poczułem.
Odpowiedz
#3
A powiedz proszę, czy są tam całoroczne baseny zewnętrzne?
Odpowiedz
#4
Chciałem się tam wybrać w tym roku - jako alternatywę basenów Basenu Panońskiego, ale ceny mnie wystraszyły. Po przeliczeniu wszystkich kosztów wybraliśmy południową Słowację.
Odpowiedz
#5
To są tam jakieś całoroczne baseny na dworze ( lub na polu ) ?
Odpowiedz
#6
wszystko jest tutaj http://www.termyuniejow.pl/
Odpowiedz
#7
Mieszkam ok.15 km od Uniejowa,więc jeśli ktoś ma pytanie na temat term i Uniejowa piszcie śmiało Oczko
Odpowiedz
#8
Chciałbym wiedzieć jak to wygląda w praktyce z tym całorocznym basenem zewnętrznym? Czynna jest jakaś część tych obiektów na zewnątrz? Zima i można się pluskać w gorącej wodzie?
Odpowiedz
#9
Pytanie wciąż aktualne. Widziałem w TV, że dziś się pluskali. Tylko czy tak też jest w styczniu?
No i trochę dziwili mnie ludzie na zjeżdżalniach, tych na dworze. To nie marzną? One też działają w styczniu?[/align]
Odpowiedz
#10
(17-10-2015, 15:26)bartoszb napisał(a): Pytanie wciąż aktualne. Widziałem w TV, że dziś się pluskali. Tylko czy tak też jest w styczniu?
No i trochę dziwili mnie ludzie na zjeżdżalniach, tych na dworze. To nie marzną? One też działają w styczniu?[/align]

Baseny działają oczywiście cały rok.
W zimie raczej zjeżdżalnie nieczynne i brodzik dla dzieci też (przynajmniej tak było w ub. roku) ale wszystkie baseny zewnętrzne są czynne - tam, gdzie się można zanurzyć w ciepłej wodzie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości