Ankieta: Którą wersję graficzną forum wolisz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Domyślna skórka - częstsze aktualizacje, większa wydajność
72.73%
8 72.73%
Layout nawiązujący do Węgier - wartość estetyczna, limitowana dostępność funkcjonalności forum
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wygląd forum
#21
(25-12-2018, 19:49)eplus napisał(a): Albo zacznijmy się ogłaszać jako drugi Aliexpress! Oczko
W momencie, gdy otwiera mi się strona "forum.wegierskie.com", mam 3-4 rekamy. Pod pierwszym blokiem "Turystuka" mam dwie i jest moment w którym jedna z nich automatycznie zmienia się na nową/inną. Przy odświerzaniu strony (czasami dopiero po drugi/trzecim razie) reklamy znikają. Gorzej jest gdy wchodzę w konkretny temat: miałem przypadek, gdy jednocześnie było 7 reklam w różnych językach pomiędzy tekstem w temacie.
Kilka dni temu odświerzyłem kompa i mam Windows 10 Pro 20H2, praktycznie komputer bez "śmieci", a jednak reklamy pozostały. Tak jest gdy korzystam z przeglądarek "Google Chrome" czy "Microsoft Edge". Nie pomogły żadne doskonałości ustawień, reklamy pozostały w tych samych miejscach, mam je też w chwili obecnej. Jeszcze gorzej jest na innych stronach www... 
Czy ma ktoś receptę, jak pozbyć się tego "reklamowego śmiecia" ?
Odpowiedz
#22
Adblock plus Adguard. Wtyczki blokują na forach wszystkie reklamy, mi się tu nic nie wyświetla w tym stylu.
Odpowiedz
#23
(08-12-2020, 15:38)Pudelek napisał(a): Adblock plus Adguard. Wtyczki blokują na forach wszystkie reklamy, mi się tu nic nie wyświetla w tym stylu.
działa   Uśmiech   serdeczne dzięki ...
Odpowiedz
#24
Te wtyczki mają taki minus, że czasem mogą na innych stronach blokować za dużo - np. od dwóch dni nie mogłem się przez jedną z nich zalogować na swoją pocztę i zastanawiałem się dlaczego Język
Odpowiedz
#25
Ale można chyba zrobić selektywne wyjątki dla niektórych stron. Typowa akcja to "wyskakujące nowe okienko", gdzie trzeba coś wpisać, jeśli się nie pojawi - nie przejdziesz dalej.
Odpowiedz
#26
Można, tylko z pocztą sytuacja była o tyle dziwna, iż do pewnego momentu z blokerem działała normalnie, a potem nagle nie dało się jej uruchomić. Oni coś musieli wykombinować, bo dużo osób miało ten sam problem. Najpierw długo nie wiedziałem o co chodzi Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum fvg 104 92,882 10-11-2023, 12:06
Ostatni post: au-iv-385223
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,275 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Forum na przeglądarkach andrasz 1 4,753 12-07-2014, 20:48
Ostatni post: fvg
  [PORADNIK] Jak ustawić avatar na forum? fvg 0 6,096 11-02-2014, 20:16
Ostatni post: fvg
  Pomoc w promocji forum fvg 22 34,798 12-08-2013, 10:23
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości