Wynajem mieszkania
#1
Witam,
od połowy stycznia zaczynam pracę w Budapeszcie i chciałabym wynająć mieszkanie. Znalazłam kilka stron na internecie jednakże wszystkie z nich należą do agencji, a wolałabym wynająć bezpośrednio od właściciela.
Czy możecie mi polecić jakąś stronę z ogłoszeniami dot. mieszkań? Może jakiś odpowiednik naszego Gumtree albo Tablicy? Powinnam zwrócić na coś szczególną uwagę? Dzięki!
ps. Naprawdę nie wiem, do jakiego działu powinnam ten wątek dać... Ten wydawał się najlepszy.
Odpowiedz
#2
(22-12-2013, 12:55)melequa napisał(a): Witam,
od połowy stycznia zaczynam pracę w Budapeszcie i chciałabym wynająć mieszkanie. Znalazłam kilka stron na internecie jednakże wszystkie z nich należą do agencji, a wolałabym wynająć bezpośrednio od właściciela.
Czy możecie mi polecić jakąś stronę z ogłoszeniami dot. mieszkań?
np. >TUTAJ >> TUTAJ
Odpowiedz
#3
W dziale Budapeszt jest wątek wynajem pokoju /mieszkania. Są tam liczne strony internetowe, które oferują mieszkania na wynajem. Możesz zrobić ustawienia, żeby wyskakiwały mieszkania do wynajęcia bez pośredników.
Odpowiedz
#4
Dziękuję!
Odpowiedz
#5
Dopuszczasz myśl posiadania polskiego współlokatora?
W lutym przyjeżdżam do Budapesztu na studia i również szukam mieszkania.
Przeglądam głównie ingatlan.hu

Z ciekawości - zamierzasz jechać w ciemno i dopiero oglądać kwatery czy zarezerwować coś na podstawie ogłoszenia?
Odpowiedz
#6
Nie bardzo wiedziałam gdzie się zapytac, bo jestem tutaj nowa, dlatego zadaje tu to pytanie. Od jakiegoś czasu planuje przeprowadzic sie do Budapesztu, jednakze nie znam wegierskiego, nigdy nie bylam w Budapeszcie ani nawet na dluzszy czas na Wegrzech. Jezeli chodzi o angielski - jest srednio, ale do dopracowania. W tym roku (2014) skonczylam dopiero 18 lat, dlatego przeprowadzke planuje dopiero za jakis rok. Na tych wakacjach chciałabym zwiedzic w koncu Budapeszt, ale głownie chodzi mi o zamieszkanie tam i moja prośba jest taka co powinna sie dowiedziec i czy to wgl mogłoby wypalic? Moze to i 'szalony' pomysl, jednak mam wiele powodów, aby sie tam przeprowadzic. Chodzi mi tez o prace.UśmiechFlaga węgierska
Odpowiedz
#7
A gdzie wtedy byli rodzice? Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#8
irbisk - Pomysł dobry, ale nie w pojedynkę, raźniej i weselaj być z kimś. Wynajem mieszkania nie jest trudny, kwestia kasy - problem to bariera językowa. Oczko Jeśli zamierzasz zwiedzić i poznać Budapeszt, to czasu potrzeba. Nawet cały miesiąc może być zbyt krótkim. Wprawdzie to dawne dzieje, ale ja nie w Budapeszcie szukałem mieszkania, ale na jego obrzeżach. Dojazd kolejką, pociągiem w granicach miasta w połączeniu z biletem miesięcznym w granicach miasta był wówczas najlepszym i najtańszym rozwiązaniem (studencka zniżka). Cany wynjmu były dwukrotnie mniejsze na "prowincji" niż w tzw. dużym Budapeszcie. Myślę, że z tego punktu widzenia powinnaś do sprawy podejść.
Odpowiedz
#9
(11-05-2014, 17:54)eplus napisał(a): A gdzie wtedy byli rodzice? Szeroki uśmiech

Wydaje mi sie, ze do zadania pytania nie są mi potrzebni rodzice Uśmiech
Odpowiedz
#10
Sztasek dzieki wielkie za normalna i przydatna odpowiedziec. Mam nadziej, ze kiedys sie tam znajde na dobre, za rok czy piec lat. Jeszcze raz dzieki Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budapeszt - długoterminowy wynajem / kupno mieszkania EviX 2 2,576 17-08-2018, 18:00
Ostatni post: EviX
  portale z ofertami wynajmu mieszkania majgar 0 1,652 19-06-2017, 10:25
Ostatni post: majgar
  Wynajęcie mieszkania Budapeszt/okolice Marmur 2 3,998 14-03-2017, 21:25
Ostatni post: Marmur
  Wynajem Domku raczakus 0 1,920 21-06-2015, 10:01
Ostatni post: raczakus
  Wzięcie kredytu na Węgrzech i kupno mieszkania kurczakimp 2 3,483 15-01-2015, 18:20
Ostatni post: kurczakimp



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości