Forum Węgierskie

Pełna wersja: Polecana miejscowość nad Balatonem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zanka
mam namiar na domek dość blisko stacji jakieś 400 metrów.
Domek ten ma swoją "pruwatną plażę" w sumie to tylko pomost wychodzący w Balaton, ale obok jest duże centrum dziecięce z darmową zadrzewioną plażą Uśmiech

Niedaleko są dwa regiony winiarskie Zankai i, znacznie lepszy, badacsonyi
Butek, ale to już północny brzeg. Trochę głęboko może być jak na takie dzieci...
Witam, mozecie mi cos polecic na 8 osob (2 rodziny)
Myslalem o miejscowosciach Balatonlelle, Balatonfenyves, a moze jakies Zamardi?
Sam juz nie weim gdzie szukac.
Pomoze ktos?
(25-04-2013, 21:46)armando napisał(a): [ -> ]Witam, mozecie mi cos polecic na 8 osob (2 rodziny)
Myslalem o miejscowosciach Balatonlelle, Balatonfenyves, a moze jakies Zamardi?
Sam juz nie weim gdzie szukac.
Pomoze ktos?

Zachęcam do przejrzenia naszej bazy noclegowej w tych miejscowościach: www.helkatours.hu

W przypadku dalszych pytań jestem do dyspocji: kociuba@helkatours.hu
Przegladalem ale jeszcze nie bylem nad Balatonem i nawet nie wiem w jakiej miejscowosci szukac.
Potrzebuje fajne miejsce do relaksu na dwie rodziny (4 doroslych + 4 dzieci) na tydzien w sierpniu
Witaj Ewa,

Prosze o informację czy w tym roku wciąż możliwy jest wynajem domku. Planujemy wakacje na Chorwacji i chcielibysmy sie po drodze zatrzymac sie na kilka dni nad Balatonem.

Z góry dziekuje za informację.

Pozrawiam,
Magda


(26-07-2012, 1:15)Ewa napisał(a): [ -> ]Mój teść - Węgier - wynajmuje za nieduże pieniądze dom nad Balatonem, w świetnej lokalizacji - mała miejscowość pomiędzy Siofok a Balatonfured. Pozytywy - cicho i spokojnie, ale blisko do kurortów. W Siofok masa dyskotek, w Balatonfured - masa bogatych jachtow ;-) zdjęcia możecie obejrzeć na naszym blogu http://kuchnia-wegierska.pl/zdjecia/
W razie zainteresowania, zapraszam na priv
(12-05-2013, 22:34)mjpozniak napisał(a): [ -> ]Planujemy wakacje na Chorwacji i chcielibysmy sie po drodze zatrzymac sie na kilka dni nad Balatonem.

Tu polecam dobre miejscówki w drodze do/z Chorwacji:

Gościniec Pod Arkadami

lub

Park Hotel

Więcej informacji na maila: kociuba@helkatours.hu
Witam,

W tym roku pierwszy raz chcemy wybrać się nad Balaton w 3 osoby
( 2 pokoje). Wiek 22-25 lat. Chcielibyśmy połączyć imprezowanie z leżakowaniem na plaży ( najlepiej piaszczystej) Jakie miejscowości polecacie?? być może znacie jakieś dobre miejscówki do spania. Fajnie by było gdyby można było na plaże jak i na te dyskoteki dojść pieszo. Wiadomo nie musi być wszystko koło nosa możemy się przejść

PozdrawiamUśmiech
Witam,
wielokrotnie bywałem na Węgrzech, ale moje wakacje ograniczały się do miejscowości z basenami. W tym roku chcę zatrzymać się na kilka dni nad Balatonem. Wybieram się z rodziną - nas dwoje + 2 chłopców w wieku 16 i 13 lat. Chcemy spędzić wakacje pod namiotem. Bardzo proszę o podpowiedź - chodzi nam o fajny camping najlepiej w malowniczej miejscowości tuż nad brzegiem Balatonu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6