Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kraj, do którego nie pojechalibyście za żadne skarby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
jak widać w wypowiedzi wyżej zamieszczonych było coś proroczego, zwłaszcza gdy spojrzy się na obecną sytuację w tym kraju.
(Reaktywuję wątek)
Nie sądzę, żeby istniał kraj, do którego nie chciałbym pojechać Uśmiech. Nie ciągnie mnie do kurortów (wycieczki all inclusive). Nie ma tam nic, a np. później ludzie mówią: "Byliśmy na Kanarach" (a nic nie widzieli poza hotelem). Nie byli = nic oprócz hotelu nie zwiedzili.
(09-03-2014, 23:16)andrasz napisał(a): [ -> ]
(22-05-2013, 18:56)szybkibil napisał(a): [ -> ]Odradzam Ukrainę.Bieda,że aż piszczy,skorumpowana Policja,drogi masakra.Kraj piękny,ale bardzo niebezpieczny.

Czyżby prorocze słowa Zdziwiony
Zauważcie, że pisane prawie rok temu.

W planie mam Ukrainę ... jesienią... koniec września-początek października Język
Byłem na Ukrainie w styczniu, tyle że auto zostawiłem na parkingu w Medyce i dalej busem do Lwowa. Było super, ludzie OK.Bieda jest ale zupełnie bezpiecznie, no ale to było przed kilkoma miesiącami.
Rosja. Blokada w mojej głowie Oczko
(30-07-2014, 19:27)-piotr- napisał(a): [ -> ]Byłem na Ukrainie w styczniu, tyle że auto zostawiłem na parkingu w Medyce i dalej busem do Lwowa. Było super, ludzie OK.Bieda jest ale zupełnie bezpiecznie, no ale to było przed kilkoma miesiącami.

@-piotr-: teraz na Zakarpaciu (również okolice Lwowa) dalej jest bezpiecznie, niebezpieczeństwa to w Noworosji (wsch. Ukraina) i na Krymie Oczko
Cytat:W planie mam Ukrainę ... jesienią... koniec września-początek października Język

I co? byłeś? wróciłeś?
(22-10-2014, 20:44)Mamut napisał(a): [ -> ]Sztasek napisał: W planie mam Ukrainę ... jesienią... koniec września-początek października.
Mamut napisał: I co ? byłeś ? wróciłeś ?

Mamut - tak
Dla tych co planują wyjazd...kurs EUR/UAH był 16,4 - w kantorze
Owiedziłem tylko Zakarpacie, odczuwa się ten wschodni "niepokój" ... przywiozłem flaszkę horyłki Uśmiech
dołączam piosenkę "Ой налий чарочку горілки" Język
To zamieść relację, Węgry blisko Zakarpacia Uśmiech
Może zabrzmieć przekornie, ale za kilka dni jadę na Ukrainę, po to aby zapalić symboliczne znicze na starym polskim cmentarzu w Dobromilu. To zaledwie 10 km w linii prostej od wypasionego (obecnie) Arłamowa.
Przekornie ?
bo tytuł wątku jest ...za żadne skarby...
p.s. nikt mi za to nie zapłaci , ani kasy ani skarbów, nie należę do żadnej organizacji.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8