hungarika spożywcze w Polsce
#31
00-950 Warszawa? Oczko
Odpowiedz
#32
(10-12-2013, 18:19)Madziarownia napisał(a): Witam!
Jeżeli ktoś ma ochotę na słodkości węgierskie i nie tylko zapraszam w każdą środę na targ producentów do Fortecy Kręgliccy ul.Zakroczymska 12.
Aktualne info na Facebook-u.
Fotki słodkości można podejrzeć również na facebook/Madziarownia Flaga węgierska
Pooglądałabym, ale nie ma czegoś takiego jak Madziarownia na Facebooku. A w każdą środę w Fortecy odbywa się po prostu targ producentów bez związku z tematem.
Następna reklama?
Odpowiedz
#33
Nie moge teraz wejść na fejsbuka, ale czy to nie będzie czasem to?

facebook.com/pages/Madziarownia-W%C4%99gierskie-wypieki-i-nie-tylko/455797651196124
Odpowiedz
#34
(11-12-2013, 10:42)Kamjon napisał(a): Nie moge teraz wejść na fejsbuka, ale czy to nie będzie czasem to?

facebook.com/pages/Madziarownia-W%C4%99gierskie-wypieki-i-nie-tylko/455797651196124

Tak, to będzie to :-)

Nie reklama tylko porostu polecam co dobre i sprawdzone i właśnie na Targu producentów jest i Madziarownia i nie wiem dlaczego nie można znaleźć na FB.
Odpowiedz
#35
(11-12-2013, 18:44)Madziarownia napisał(a): Nie reklama tylko porostu polecam co dobre i sprawdzone i właśnie na Targu producentów jest i Madziarownia i nie wiem dlaczego nie można znaleźć na FB.
Jak dla mnie to też reklama... przyjdź, kup, zapłąć ... Zmieszany chodzi o kasę
Odpowiedz
#36
(12-12-2013, 9:50)Sztasek napisał(a):
(11-12-2013, 18:44)Madziarownia napisał(a): Nie reklama tylko porostu polecam co dobre i sprawdzone i właśnie na Targu producentów jest i Madziarownia i nie wiem dlaczego nie można znaleźć na FB.
Jak dla mnie to też reklama... przyjdź, kup, zapłąć ... Zmieszany chodzi o kasę

Przecież nikt nikogo nie zmusza do niczego.Po prostu napisałam info gdzie można kupić węgierskie ciasta.
Ps.Chyba lepiej napisać oficjalnie a nie się podszywać pod niby forumowicza i ściemniać,prawda?
Odpowiedz
#37
Nie widzę najmniejszego problemu. Temat powstał po to, by zebrać informacje o miejscach, gdzie można zakupić w Polsce produkty węgierskie. Dotyczy to także ciast, więc wzmianka o Madziarowni jest na miejscu.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#38
(12-12-2013, 13:24)fvg napisał(a): Nie widzę najmniejszego problemu. Temat powstał po to, by zebrać informacje o miejscach, gdzie można zakupić w Polsce produkty węgierskie. Dotyczy to także ciast, więc wzmianka o Madziarowni jest na miejscu.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.Flaga węgierska
Odpowiedz
#39
Znalazłam stronę Madziarowni na FB, podaję linka.
Nie wiem dlaczego poprzednio wyskakiwało mi "brak wyników".
Odpowiedz
#40
To nie jest coś co jest węgierskim produktem. Natomiast taki produkt spotkałem w sklepie i kupiłem Uśmiech

[Obrazek: 6g9FTc0.jpg]

Ciekawe czy przymiotnik "węgierskie" potraktowano jako dodatkową zachętę, bo widziałem podobne produkty na których nie było węgierskich odniesień.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Restauracje węgierskie w Polsce fvg 83 73,029 09-08-2022, 22:14
Ostatni post: Waldek
  Túró Rudi w Polsce fvg 44 52,982 16-05-2020, 6:22
Ostatni post: eplus
  Paprika Gourmet - węgierskie delikatesy w Polsce andrasz 6 6,388 11-07-2012, 15:52
Ostatni post: Ranyjulek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości