inernet blisko deli
#1
witamy was wszystkich znad balatonu .pogoda nam dopisuje woda 24 stopnie powietrze 34 . Mordki sie nam ciesza .ale to po powrocie opisze wrazenia z wegier. Prosze was o pomoc z jedna sprawa . Odprawiamy sie online jak to z wizzem -to juz za nami - musimy wydrukowac bilety a tak ze smartfona ciezko ogarnac internet coffee blisko dworca deli szczegolnie jak sie nie zna budapesztu . Podeslijcie adres w budapeszcie 12 a bedziemy dozgonnie wdzieczni. Jeszcze raz pozdrawiamy i liczymy na szybka odpowiedz.
Odpowiedz
#2
Jeszcze z dwa lata temu była kafejka na Alkotas utca, wychodziło się z dworca Deli i przechodziło przez ulicę, wejściem po schodkach "w dół" było kilka stanowisk, można też było drukować...tylko niestety nie wiem jak się nazywała...
Odpowiedz
#3
Domyślam się, że wracacie znad Balatonu pociągiem i stąd właśnie Déli - tam będziecie wysiadać. O ile z samym Internetem nie powinno być tam problemu (np. pobliski MOM Park), tak z drukowaniem może być gorzej. Ale... jeżeli pojedziecie na lotnisko pociągiem z Nyugati, to powinno być okej. Tam kafejek internetowych jest całkiem sporo (np. ta otwarta 24h, gdzie drukować można już od 20 Ft za stronę; adres: Vist@NetCafe‎, 1132 Budapest, XIII,
Váci út 6). W razie czego kierujcie się w stronie Oktogonu - zagłębia budapeszteńskich kafejek internetowych Oczko

Powodzenia Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
I w razie czego hasło klucz do pytania na ulicy lub pokazania na ekranie komórki Oczko: internet kávézó.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
my już w domu , nawet zdążyłem batmana obejrzeć i puszkę kasztelana spić za szczęśliwy powrót Uśmiechdzięki za dobre chęci ale jak to zwykle bywa nie ma to jak pogadać na ulicy z mieszkańcami . Na deli w sklepie z komórkami koleś powiedział nam że w centrum wszechświata czyli na Szell Kalman ter jest kafejka . Odświeżam-była . Ale za to jest niedaleko -100 metrów od dworca-za Mammut Shopping Center jest bazarek-taki oldskulowy szoping center i tam działa kafejka chyba na 10 kompów - drukowanie itd . za 10 min i 6 kartek zapłaciłem 390 hufów . pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości