podkarpackie Rzeszów - Debreczyn
#11
(11-07-2024, 21:53)wojti76 napisał(a): Wykup winiety i jedź spokojnie autostradą to nie jest duży wydatek a drogi krajowe są nierzadko są w kiepskim stanie do tego często teren zabudowany i policja w kukurydzy lub fotoradar

Mój tok myślenia też kieruje się w tą stronę.
Winieta 10 dni kosztuje 70zł, nie ma na tym kierunku dużo km autostrady, ale komfort jazdy fizyczny i psychiczny znacznie przewyższa jazdę zwykłą drogą.
Gdy jeżdzę z Rzeszowa w kierunku Miszkolc i dalej, zawsze kupuję winietę na autostradę słowacką. Z wymienionych wyżej powodów.
Spokój ducha jest najważniejszy  Szeroki uśmiech

DUBEL - proszę usunąć Uśmiech
Odpowiedz
#12
(09-07-2024, 12:27)misia90 napisał(a): Jedziemy na próbę na dwa dni, pierwszy dzień chcemy Debreczyn, a drugi  albo dalej tam, albo Nyiregyhaza  albo Hajdujoboszlo. Dzieci lubiły Termy Banie i chciałabym jechać na takie baseny w tym stylu żeby dzieci nie były zawiedzione.

Jak jedziesz, na dwa dni to odpuść Debreczyn i Hajdu, kilka lat temu byliśmy z dziećmi w Sosto i okolicy Nyiregyhazy rewelacja, do dziś to wspominają miały 9 i 6 lat.
Jeden dzień to baseny ponad 30 hektarów dla dzieci są idealne, jest też kilka zjeżdżalni a drugi dzień w zoo, jest mnóstwo atrakcji takich jak karmienie rekinów czy pokazy fok lub papug.
W tamtym roku Hajdu miało być tak ekstra, a tu totalna porażka ten wszędobylski prl i brud, jedzenie okropne.
Debrecen bardzo ładne miasto, ale z większymi dziećmi.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(12-07-2024, 9:54)maj0nez napisał(a): Jak jedziesz, na dwa dni to odpuść Debreczyn i Hajdu, kilka lat temu byliśmy z dziećmi w Sosto i okolicy Nyiregyhazy rewelacja, do dziś to wspominają miały 9 i 6 lat.
Jeden dzień to baseny ponad 30 hektarów dla dzieci są idealne, jest też kilka zjeżdżalni a drugi dzień w zoo, jest mnóstwo atrakcji takich jak karmienie rekinów czy pokazy fok lub papug.
W tamtym roku Hajdu miało być tak ekstra, a tu totalna porażka ten wszędobylski prl i brud, jedzenie okropne.
Debrecen bardzo ładne miasto, ale z większymi dziećmi.
Pozdrawiam

Z tym okropnym jedzeniem to się nie zgodzę, jest tam bardzo dużo  barów i restauracji i wiele z nich ma dobre jedzenie
Odpowiedz
#14
(12-07-2024, 12:34)wojti76 napisał(a): Z tym okropnym jedzeniem to się nie zgodzę, jest tam bardzo dużo  barów i restauracji i wiele z nich ma dobre jedzenie

Przypomnę tylko że jadąc w kierunku bezpłatnym (Trebisov-Tokaj- Nyireghaza) tuż przed węgierską granicą jest "Motorest Koliba"
gdzie można się posilić jadłem słowacko-węgierskim płacąc kartą
Ja w najbliższych dniach planuję to jako główne danie dnia rezerwując 10-20 euro za obiad
Odpowiedz
#15
(12-07-2024, 21:45)Mamut napisał(a): Przypomnę tylko że jadąc w kierunku bezpłatnym (Trebisov-Tokaj- Nyireghaza) tuż przed węgierską granicą jest "Motorest Koliba"
gdzie można się posilić jadłem słowacko-węgierskim płacąc kartą
Ja w najbliższych dniach planuję to jako główne danie dnia rezerwując 10-20 euro za obiad

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale swego czasu był w okolicy sad brzoskwiniowy, a później hodowla strusi? Liczę na polecenie jakiegoś dnia godnego uwagi Oczko
Odpowiedz
#16
(12-07-2024, 21:45)Mamut napisał(a): Przypomnę tylko że jadąc w kierunku bezpłatnym (Trebisov-Tokaj- Nyireghaza) tuż przed węgierską granicą jest "Motorest Koliba"
gdzie można się posilić jadłem słowacko-węgierskim płacąc kartą
Ja w najbliższych dniach planuję to jako główne danie dnia rezerwując 10-20 euro za obiad
Dobrze karmią też w Motorest Canada przed  Trebisovem
Odpowiedz
#17
(14-07-2024, 16:03)wojti76 napisał(a): Dobrze karmią też w Motorest Canada przed  Trebisovem

Okazało się że Canada była czynna ale pojechaliśmy dalej i
.....Koliba zamknięta szlabanami na wjeździe. Obiadu nie było
Odpowiedz
#18
(16-07-2024, 9:38)Mamut napisał(a): Okazało się że Canada była czynna ale pojechaliśmy dalej i
.....Koliba zamknięta szlabanami na wjeździe. Obiadu nie było

Gugle mówią, że Koliba w poniedziałki zamknięta.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeszów-Hajduszoboszlo neolka 19 10,088 17-04-2024, 9:24
Ostatni post: Slavekk
  Rzeszów - Hajduszoboszlo - trasa i kilka pytań mend02a 79 75,924 28-08-2015, 20:14
Ostatni post: eplus
  BlaBlaCar - Katowice-Debreczyn Hann89 1 3,193 10-08-2015, 18:32
Ostatni post: Hann89
  Rzeszów - Eger matcris 13 12,224 15-06-2015, 19:58
Ostatni post: wojti76
  Polska - Debreczyn ZuzaP 7 7,281 05-08-2014, 15:38
Ostatni post: konfun



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości