Noclegi nad Balatonem
#71
(20-06-2013, 20:45)emi13214 napisał(a): Przeczytaj sobie moją relację - byliśmy pod namiotem na północnym brzegu Balatonu.
http://forum.wegierskie.com/Wakacje-nad-Balatonem-2012
My wyjeżdżamy 01.09 i tez nocujemy na Campingu, ale jeszcze nie wiemy na którym, bo wszystkie są w dobrym standardzie. Być może pojedziemy tym razem na południowy brzeg.

Czytałem relację-świetna!
Czy rzeczywiście wybrana przez Was droga omijała płatne odcinki? Pytam zwłaszcza o Czechy...
Odpowiedz
#72
Szukam pilnie domku dla 5 osób w Siofok mogą być też mniejsze miejscowości ważne żeby było tanio czyli od 30 do 40 zł za osobe za dobę poleci ktoś jakiś domek badź pokoje ?! Oczko
Odpowiedz
#73
Podepne sie do tematu....

Pytanie do tych osob ktore bywaja na kempingach....chcialbym zarezerwowac kemping nad balatonem dla wiekszej grupy osob w tym kilkoro dzieci. Jedziemy pierwszy raz, wiec nie mamy wiedzy jak moze dany kemping na miejscu wygladac.

i teraz tak....czy przy rezerwacji placi sie zazwyczaj zaliczke a reszta kwoty na miejscu, czy jednak placili Panstwo calosc przed wyjazdem??

ze wzgledu na dzieci nie chce jechac w ciemno i szukac czegos na miejscu, a z drugiej strony zaplacic za cos czego sie nie widzialo to tez jest ryzyko Oczko

pozdrawiam
Odpowiedz
#74
Dzień dobryUśmiech,
mam pytanie odnośnie ceny noclegu na kempingach nad Balatonem. Jaka jest średnia cena w okresie wakacyjnym dla 2 osób (+ opłata za parking: 1 samochód), zakładając, że mamy własny namiot.

Pozdrawiam
Ewa
Odpowiedz
#75
Tutaj przykładowy cennik z Zamardi (zakładka Árak). Pozdrawiam.
Odpowiedz
#76
(08-07-2013, 18:22)arany fiú napisał(a): Tutaj przykładowy cennik z Zamardi (zakładka Árak). Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo.
PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#77
Witam,
kilka dni temu udało mi się ogarnąć urlop i od tego czasu poszukuję noclegu dla trzech dorosłych osób nad Balatonem w jakiejś cichej i spokojnej miejscowości. Niestety do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na kilka maili z zapytaniem o wolne noclegi. Może ktoś z forumowiczów ma namiary na nocleg dla 3 osób. Interesuje mnie domek lub apartament z jednym pokojem dla pary i np. sofą lub łóżkiem w aneksie kuchennym, salonie. Chcemy trochę zejść z kosztów, więc zależy nam na miejscu do gotowania/grillowania.
Z góry dziękuje za jakąkolwiek wiadomość, pozdrawiam.
Odpowiedz
#78
Hej,
potrzebuję noclegu w Siofok, dla 4 osób, studentów, żeby było w miarę niedrogo. Można coś jeszcze znaleźć, ale bezpośrednio od właścicieli, a nie przez firmy pośredniczące. Proszę, o pomoc, bo tyle już tego przejrzałam i nic konkretnego nie ma. Nie mamy dużych wymagań, bo zamierzamy zwiedzać okolicę, a nie siedzieć w hotelu.
Odpowiedz
#79
Witam. Jadę pierwszy raz na Węgry nad Balaton (Siofok) ze swoimi znajomymi. Jest nas łącznie 3 osoby. Poszukujemy noclegu dla trzech osób od 2-3 sierpnia(na tydzień). Chcieliśmy zmieścić się w cenie 50 zł za noc od osoby. Nie wiem czy jest to możliwe. Jest ktoś może w stanie pomóc?
Odpowiedz
#80
Witam serdecznie Uśmiech
Wybieramy sie 17.08 nad Balaton (siofok,zamardi) szukamy ciekawych i nie drogich kwater (4-osoby),bede wdzieczny za wszelkie informacje .
pozdrawiam marcinFlaga polska
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 74 99,715 Wczoraj, 18:30
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 845 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,682 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,905 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,163 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości