na Węgry przez Słowacje, winiety
(10-08-2013, 21:25)Bodek05 napisał(a): Powiedzcie czy to jest prawidłowo wyznaczona trasa POWROTNA z rejonu Sahy (Węgry nie problem bo tu winietkę mam do 2013.08.11 godz.: 23:59) do Krakowa z przystankiem w Banská Bystrica - Tesco 24h może jakiś alkohol dokupię Uśmiech

http://goo.gl/maps/3fXtR


Trasa jak najbardziej ok Uśmiech
Odpowiedz
Gdzie można na szybie zamontować navi aby się nie przyczepili?
Odpowiedz
Jeśli już, to po lewej stronie kierowcy (kierownicy), przy lewym słupku - nie pośrodku szyby. Poza tym obcokrajowców, czyli nas nie powinni w ogóle się czepiać (konwencja wiedeńska).
Odpowiedz
Nie mam nawigacji... jest zbędna Język .
Moja rada: środek szyby zostaw wolnym. Radio CB schowaj.
Odpowiedz
Jeśli ktoś się orientuję, proszę o informację czy warto- opłaca się jechać autostradą, ruszając z Rzeszowa do Hajduszoboszlo. Chodzi mi o autostradę zarówno na Słowacji jak i Węgrzech. Z tego co wyczytałam przez Słowację mamy jedynie ok. 20 km autostrady a cena ok. 45zł, na Węgrzech rzekomo ok.40 km i cena 64 zł (dodatkowo lekko nadkłada się drogi jadąc autostradą). Nie wiem jedynie na ile to prawdziwe informacje, dlatego pytam może ktoś z was się lepiej orientuje. 1 raz jechałam jedynie autostradą ale jako pasażerka więc nie pamiętam nawet jak to było dokładnie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Trzy dni temu jechałem tą drogą co Ty tzn jak się domyślam przez Barwinek. Autostradę ominąłem na Słowacji, na forum jest fotka tablicy z pokazanym zjazdem ale ja tej tablicy nie widziałem mimo rozglądania się dokładnie Uśmiech Na szczęście miałem nawigację i udało się ominąć autostradę na Słowacji i Węgrzech. Moim zdaniem , nie ma najmniejszego sensu kupować winiety na Słowację na tak krótki odcinek.
Odpowiedz
Tak przez Barwinek będziemy jechać, no właśnie też jestem za tym żeby nie kupować na Słowacji, zastanawiam się jedynie jak na Węgry- wolałam się upewnić bo może coś źle przeczytałam i autostrada jest dłuższaUśmiech Ale skoro mówisz, że dzięki nawigacji ominąłeś i tą i tą to pewnie też tak zrobimy.
Odpowiedz
(18-08-2013, 17:36)rzeszow napisał(a): Tak przez Barwinek będziemy jechać, no właśnie też jestem za tym żeby nie kupować na Słowacji, zastanawiam się jedynie jak na Węgry- wolałam się upewnić bo może coś źle przeczytałam i autostrada jest dłuższaUśmiech Ale skoro mówisz, że dzięki nawigacji ominąłeś i tą i tą to pewnie też tak zrobimy.

Witaj byłem już w Hajduszoboszlo wiele razy nie ma się co pchać na Koszyce Miszkolc podaje Ci link do mapki z trasą Barwinek- Hajduszoboszlo ominiesz wszystkie płatne odcinki i podrodze zwiedzisz Tokaj Uśmiech http://goo.gl/maps/BiWHx
Odpowiedz
super, dziękuję bardzo ! Uśmiech zawsze jeździłam na Preszow- koszyce- Miszkolc z tego co mniej więcej kojarzę, a ta trasa wydaje się ciekawsza chociażby właśnie dlatego, że Tokaj po drodze no i chcieliśmy w drodze powrotnej zahaczyć o zoo w nyiregyhaza a tu akurat mamy już gotowy plan. Jeszcze raz dziękuję Uśmiech no i można ominąć te autostrady, które widzę nie opłacają się za bardzo.
Odpowiedz
Nie polecam skrótu drogą 556 (Giraltovce-Hanusovce) - jest to góra do pokonania z drogą krętą o kiepskiej jakości. Lepiej jechać główną przez Lipniky. Jest tylko 8 km dalej, a komfort jazdy nieporównywalny. Czasowo wyjdzie pewnie podobnie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,118 1,349,722 8 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 494,839 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Zakup winiety - z innej strony swierzaczek 5 1,189 28-07-2023, 11:22
Ostatni post: ex-komar
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 97,245 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,652 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości