Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety)
Z tego co widzę to prostsze jest kupienie winietki na w punkcie na przejściu granicznym albo na stacji benzynowej Uśmiech Zresztą i tak trzeba sobie zrobić przerwe w podrózy na siku rozprostować nogi a przy okazji kupic winietke Oczko
Odpowiedz
Nie było to najprostsze, gdyż zaraz za granicą zwiedzilem 3 punkty sprzedaży winiet : w 1 pkt sklep Ebus nie można płacić kartą, w punkcie państwowym była dziwna baba, która się obraziła, kiedy powiedziałem jej że samochód z pl i pomimo, że chciała wcześniej sprzedać, to po obrażenia już nie, dopiero w 3cim punkcie było Ok- taki bar po lewej
Odpowiedz
A na którym przejściu granicznym to było ??? Ja nigdy nie miałem takich problemów nikt się nie obrażał Uśmiech No i jeszcze raz sie potwierdza że dobrze jest miec w kieszenie gotówkę bo nie wszędzie można płacić kartą a i zdażają się czasami awarie terminali . Kiedyś w Rzeszowie na Bp widziałem nietęgie miny kierowców którzy przyjechali zatankować a na dystrybutorach wisiały kartki że płatność kartami banku PKO jest nie mozliwa awaria systemu Uśmiech
Odpowiedz
Tornyosnemeti, forintow nie miałem, bez przesady dziś się używa kart powszechnie
Odpowiedz
Dziwi mnie Twoja historia z tą panią coś Ty jej tam powiedział że się obraziła bo przecież nie dla tego że auto jest z Pl kupowałem nie raz tam winietki i mnóstwo moich znajomych nigdy nie miałem problemów ani nie słyszałem ze ktos je miał A co do karty fakt są w powszechnym użyciu ale nie zawsze się przydają
Odpowiedz
Może powiedział, że jedzie do Szegedu czy jakoś tak... Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz
Mówię wam to był punkt z okienkami jak za komuny i z niemiła baba jak za komuny Uśmiech
Odpowiedz
Ona chyba wystawiła winietke na Węgry i ja musiała wyrzucić, stąd obrażenie Uśmiech dokładnie nie wiem bo gadała po węgiersku, oglądała dowód rej w łapach ale coś tam gadała "Hungaria"Uśmiech
Odpowiedz
(04-07-2016, 11:10)Waldek napisał(a):
(04-07-2016, 6:33)Sztasek napisał(a): Da się załatwić w biurach firmy Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. (18 na terenia Węgier), zmiana wcześniej wprowadzonych danych na serwerze systemu to koszt 1470 Ft.

Jest jeden warunek. O zmianę można ubiegać się PRZED rozpoczęciem okresu ważności winiety.

Mam pytanie czy na granicy w rajce po stronie Wegierskiej po prawej stronie budka z winietami jest dlaej czynna w 2012 jechałem i tam kupowałe
Odpowiedz
czy w rajce na granicy kupie winiety?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,345,755 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Zakup winiety - z innej strony swierzaczek 5 1,109 28-07-2023, 11:22
Ostatni post: ex-komar
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,941 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,566 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 1,042 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości