Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
No to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć udanego wyjazdu! Oczko

(20-02-2014, 15:21)franas napisał(a): Po powrocie z całą pewnością opiszę wrażenia z samego zakwaterowania Uśmiech

O, świetnie. Relacja na pewno przyda się kolejnym osobom. Wielkie dzięki!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam wszystkich Uśmiech

Jako, że zamierzam z dziewczyną wybrać się do Budapesztu na weekend majowy (1-4.05) chciałbym się popytać czy te apartamenty są godne polecenia ? Może ktoś korzystał z usług, lub bądź też może poradzić/odradzić wynajmu od os. prywatnych itp., lub też ma swoje zaufane punkty w których moglibyśmy zamieszkać przez te kilka dni. Cena jaka by nas interesowała za lokum to około 500 zł za cały pobyt.

Wziąłem na cel 3 apartamenty:

-http://www.only-apartments.com/pl/budapeszt/blahalujza_36468/?fPax=2&fcal-arr=2014-05-01&fcal-go=2014-05-04

-http://www.only-apartments.com/pl/budapeszt/casapest_5805/?fPax=2&fcal-arr=2014-05-01&fcal-go=2014-05-04

-http://www.only-apartments.com/pl/budapeszt/akacfa_10288/?fPax=2&fcal-arr=2014-05-01&fcal-go=2014-05-04


Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
^ Ja spałem w tym hostelu i było ok - link


Blisko centrum, blisko metra. Czysty, schludny i zadbany. Polecam.
Odpowiedz
Polecam "Budapest Budget Hostel" bardzo fajny i chyba tani nocleg niedaleko centrum, za 3 noce dla dwóch osób zapłaciliśmy 56€.
Odpowiedz
Wakacje się zbliżają więc coś o moim noclegu, w zeszłym roku.
Ogólnie starałem się znaleźć coś co spełni kilka kryteriów.
- tanio
-komfortowo
-bezpieczny darmowy parking
-możliwość zabukowania bez żadnych kosztów i co za tym idzie, możliwość odwołania.
-klima bo wiadomo że potrafi być tam upalnie

Szperałem i znalazłemOczko
Na początku minusy.Oczywiście zdawałem sobie sprawę że hotel jest 'na przedmieściach' ale z dobrym połączeniem z centrum i prostym dojazdem.Patrząc od budy - most Elżbiety i cały czas główną ulicą.
W rzeczywistości , pisząc obrazowo - jedziemy, jedziemy, jedziemy, patrze na moją towarzyszkę i jej wyraz twarzy mówi jedno - ile k...jeszczeUśmiech?, ja byłem zresztą też lekko przerażony, te 10 km od Dunaju dłużyły się strasznie.
Drugi minus - mieliśmy pokój(a w zasadzie 2)od strony ulicy no i dawało się to odczuć, ale bez przesady
Trzeci - śniadania, bidne ale za tą cenę to ciężko spodziewać się czegoś lepszego.

Plusy - pierwszy też obrazowo, jak ta odległość robiła wrażenie to pierwsze dotarcie do centrum(komunikacją) pokazało że nie ma się czego bać - są autobusy ale myśmy wybierali kolejkę(15, może 20 minut) i metro(kolejne 15)
dostaliśmy 2 duże pokoje(na 2 osoby) z własną ubikacją/prysznicem, lodówką, mikrofalą, starym tv, na prawdę szybkim internetem,talerzami, sztućcami no i dobrze działającą klimą - market na dole , kolejka jeżdżąca co ok 20 minut też rzut beretem
Do tego podziemny parking - ogólnie mogę polecić głównie tym zmotoryzowanym, którzy niekoniecznie muszą mieszkać w centrum a chcą mieć niezły komfort za niską cenę.Z tego co pamiętam to wychodziło ok. 60 zł za osobę.
http://www.booking.com/hotel/hu/matyas.p...22a;dcid=1

ps w tym roku wybraliśmy (mam nadzieje) wypasiony apartament w samym centrum, niewiele drożej bo ok 70 zł za noc/osobę, z tym że nie jedziemy autem.Recenzja po powrocieOczko
Odpowiedz
Witam forumowiczów Uśmiech
Baaardzo proszę o poradę odnośnie noclegów w Budapeszcie (sierpień 2014r.). Potrzebuję lokum dla 3 osób na 3 noce (weekend). Chodzi mi o jakieś tańsze hostele, w miare w centrum.
Znalazłam na forum link http://olcsoszallo.hu/index.php?option=c...&Itemid=62 do Kocsis Szallo. Czy polecacie to miejsce? i da się pieszo iść do centum (czy jest zbyt daleko?) Budapesztu by pozwiedzać?
Dziekuje za pomoc i odpowiedzi.
Odpowiedz
Przeczytaj temat od początku. Są tam odpowiedzi na WSZYSTKIE Twoje pytania.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Ja polecam booking.com, gdzie w marcu wyhaczyłem niezłe lokum w centrum za nieduże pieniądze.
Odpowiedz
Mam pewne pytanie:
Wybieram się na Erasmusa do Budapesztu w przyszłym semestrze. Moja uczelnia partnerska nie zapewnia akademików, nie orientuje się ktoś, czy mógłbym mieszkać w akademiku innej uczelni?
Odpowiedz
Wydaje mi się, że najlepiej pytanie tego typu skierować do koordynatora stypendium/osoby opiekującej się przyjezdnymi studentami. Na jaką uczelnię jedziesz?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 358 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 299 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,534 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,947 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 317 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości