Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Dziękuje bardzo, teraz już wiem mniej więcej, gdzie mam szukać w centrum Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Z racji tego, że dużo osób mieszkało w Kocsisie. Czy są tam gdzieś w pobliżu jakieś takie sklepy spożywcze co by zrobić zakupy na śniadanie czy coś ? Uśmiech
Odpowiedz
Nie podam adresu konkretnego sklepu, bo po prostu już nie pamiętam. Ale zaraz obok jest duża ulica Fehérvári. Nie wyobrażam sobie, by nie było tam sklepiku.

Kilka minut tramwajem i jesteś przy hali targowej z fantastycznym wyborem świeżych owoców, warzyw, pieczywa, win, orzechów, mięsa, nabiału i wszystkiego, co można sobie wymarzyć Oczko Wygląda to tak:

[Obrazek: 2dh5itc.jpg]

W samym hotelu też jest jakiś bufet, jeśli mnie pamięć nie myli. Może ktoś, kto był niedawno potwierdzić? Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
a możesz podać adres tej hali ?
Odpowiedz
(07-04-2013, 21:40)Pinio napisał(a): a możesz podać adres tej hali ?

Jasne. Hala jest na skrzyżowaniu ulic Fehérvári út i Október huszonharmadika utca (mapka). Jest spora, także nie powinno być problemu ze znalezieniem.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
WITAM !
KRYJĘ SIĘ POD PSEUDO ALOJA.... czy pokocham Węgry to się okażę Uśmiech , proszę was doświadczonych podróżników o pomoc...szukam pokoju w Budapeszcie zaledwie na jedną noc dla dwóch osób (oczywiście w przystępnej cenie) co gorsza wracać będę już nad ranem na lotnisku będę musiała być 4.00 Nie znam węgierskiego, szukam lokalizacji w centrum lub blisko linii M3 bądź lotniska tak aby logistycznie jak najlepiej wykorzystać krótki czas pobytu.Będę wdzięczna za pomoc mogą być inne lokalizacje. Ps oczywiście przeglądałam wątki dotyczące noclegów
Odpowiedz
Witam,
chciałabym prosić o dobrą radę gdzie przenocować za w miarę rosądną-studencką cenę. Wybieram się z chłopakiem do Budapesztu 25 czerwca (będziemy już wieczorem) i wyjeżdzamy 29 (4 noce). Interesuje nas coś generalnie w centrum, najlepiej w pokojach 2osobowych, aczkolwiek damy radę i większej paczceOczko. Cena za noc na którą możemy sobie pozwolić to gdzieś 40-50zł.
Odpowiedz
matgozata, 18 stron tematu masz o tym. Przeczytaj, a znajdziesz mnóstwo adresów.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
ja polecam najbardziej Martona
czyli budapesting.com
Marton mówi po polsku!!! ma kilka świetnych mieszkań w samym centrum Pesztu.
a także mały domek na płn brzegu Balatonu 200 metrów od niego, w miejscowości Zanka.
Byłem już u niego chyba z 15 razy
Odpowiedz
WitajcieUśmiech, jestem tu nowa, na Węgrzech jeszcze nie gościłam, ale w niedługim czasie planuję wypad do Budapesztu... znalazłam tu polecany hotel ( http://olcsoszallo.hu/index.php?option=c...&Itemid=59 ). Ale że nigdy na Węgrzech nie byłam, to mam pytanie - 1) czy bez większych problemów uda mi się tam dogadać po angielsku? 2) czy ktoś z obecnych na forum ma informację, czy potrzebna jest rezerwacja, żeby przenocować w tym hotelu w jakiś prawdopodobnie czerwcowy/lipcowy weekend (2 osoby) ? (jeśli jest potrzebna, to czy można jej dokonać mailowo, bez jakichś opłat?)

Wybaczcie mi moje pytania - dla mnie jest to naprawdę ważne, bo bardzo chciałabym zwiedzić Budapeszt możliwie tanio i bezstresowo (przynajmniej ten pierwszy raz, potem może będę umiała się wybrać bez wcześniejszej konsultacji)Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 380 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 301 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 556,975 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 88,022 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 320 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości