Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie
Ja właśnie tam się wybieram na majówkę. Pisałem maila po angielsku przez formularz zgłoszeniowy. Kontakt bardzo szybki i dość bezproblemowy. Pisałem z kilkoma pracownikami, generalnie ich angielski nie jest najgorszy Uśmiech Rezerwacja była wymagana, nic ona nie kosztuje. Za noclegi płaci się przy meldowaniu się do hotelu Uśmiech
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedźUśmiech. Udanej majówki, ja mam nadzieję wybrać się tam jakoś na przełomie czerwca i lipca. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie dziękuję Uśmiech Jak wrócę, opiszę swoje wrażenia Uśmiech
Odpowiedz
(18-04-2013, 20:45)bbabba napisał(a): Wybaczcie mi moje pytania - dla mnie jest to naprawdę ważne, bo bardzo chciałabym zwiedzić Budapeszt możliwie tanio i bezstresowo (przynajmniej ten pierwszy raz, potem może będę umiała się wybrać bez wcześniejszej konsultacji)Uśmiech

Nie wiem, na który z tych trzech domów robotniczych/akademików padł wybór, ale wszystkie są w znacznej odległości od centrum. Zejdzie Wam się na dojazdy, które też kosztują. Ja kiedyś mieszkałam w podobnym przybytku w Pradze. I pal sześć standard, ale to że było wiadomo, że wychodzi się na cały dzień, do domu daleko, nie ma że się przebierzesz na kolację czy wieczorny romantyczny spacer, było dość wykańczające.

Mogę polecić pokoje tutaj - w przyzwoitej cenie, a o niebo lepszej lokalizacji i standardzie:

Pensjonat Dominikański

W przypadku dalszych pytań jestem do dyspozycji pod mailem: kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz
Z tego co porównałam wnika jeszcze jedna różnica poza lokalizacją:

Kocsis Szálló - tu pokoje mają własne łazienki,
Pensjonat Dominikański - tu łazienki są wspólne.

Czy ceny i terminy ich obowiązywania w roku 2013 w Pensjonacie Dominikańskim pokrywają się z tym, które są na stronie tzn. z roku 2012?
Miejsce wygląda bardzo sympatycznie.
Odpowiedz
Przecież napisałam, że nie wiem, o którym miejscu Państwo myślicie - w ofercie były też pokoje bez łazienki. W Pensjonacie Dominikańskim jest pokój rodzinny dla 4 osób z łazienką. Ceny w stosunku do roku ubiegłego nie zmieniły się jakoś znacząco. Cenę i tak zawsze podajemy na zapytanie w mailu, odnośnie konkretnego terminu i liczby osób.
Odpowiedz
Dziękuje za informację dotyczącą cen.
Tak jak napisałam miejsce wygląda sympatycznie i atrakcyjnie cenowo.
Odpowiedz
Cześć Wam,

Mam pytanie do osób które mieszkały w Kocsisie. Jakie w tej kuchni jest wyposażenie ? głównie rozchodzi mi się o jakiś czajnik.
Odpowiedz
(26-04-2013, 20:26)Pinio napisał(a): Cześć Wam,

Mam pytanie do osób które mieszkały w Kocsisie. Jakie w tej kuchni jest wyposażenie ? głównie rozchodzi mi się o jakiś czajnik.
Pozwolę zacytować samego siebie Zarumieniony
(21-01-2013, 23:14)PS143 napisał(a): (...) Do dyspozycji była wspólna kuchnia znajdująca się na korytarzu - lecz nie było w niej żadnych naczyń itp. Warto w miarę możliwości zabrać własny czajnik elektryczny do pokoju. (...)
Odpowiedz
Wczoraj wróciłem z Budapesztu, mieszkałem w Kocsisie. Pozwolę sobie opisać swoje wrażenia:

Sam budynek ładny, czysty. Pokój dość duży (jak na dwuosobowy), na wyposażeniu malutka lodówka, tv, internet (o kabel trzeba poprosić w recepcji), dwie duże szady, dwie szafki nocne, dwa krzesła i stolik. W pokoju mieliśmy również toaletę i prysznic. Po jednym ręczniku (dużym) na osobę. Kwestia kuchni nijak mnie nie interesowała, więc nie pomogę. Na dole jest bilard (choć brak niektórych bil - tak mówiła pani w recepcji) oraz piłkarzyki. Podobno jest jeszcze siłownia, ale ja wychodziłem rano i wracałem późno, więc mnie ona nie interesowała. Recepcjoniści mówią po angielski w stopniu raczej dość przeciętnym, powiedzmy od kiepko-komunikatywnego po średnio-komunikatywny. Rozmowa (poza kwestiami stricte zawodowymi) raczej nie jest płynna, zdarzają się (sporadycznie) drobne nieporozumienia. Jednak jest to w zupełności wystarczające i nie razi przy tej cenie za nocleg Język

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, więc mogę polecić ten hostel wszystkim, którzy chcą się przespać, nie szukają luksusów.

W razie wątpliwości, proszę o pytania Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  'Maciej Je' w Budapeszcie ex-komar 4 275 24-04-2024, 9:20
Ostatni post: Slavekk
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 286 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 555,509 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,796 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 309 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości