Noclegi nad Balatonem
(17-07-2014, 7:23)Benia napisał(a): Witam wszystkich .Wybieram się z rodzina i znajomymi do Siofok na 19.07 .i jedziemy w ciemno ,będzie nas ogólnie 6 cioro myślę ,ze cos znajdziemy ,bo jedziemy w ciemno.Jak ma ktoś namiary na fajny domek to czekam na propozycje.Tylko szybko bo jutro wyjezdzamy.:-)

Powodzenia... szukajcie domku z zieloną chorągiewką lub napisem "Zimmer frei" Szeroki uśmiech
Odpowiedz
(17-07-2014, 7:40)Sztasek napisał(a):
(17-07-2014, 7:23)Benia napisał(a): Witam wszystkich .Wybieram się z rodzina i znajomymi do Siofok na 19.07 .i jedziemy w ciemno ,będzie nas ogólnie 6 cioro myślę ,ze cos znajdziemy ,bo jedziemy w ciemno.Jak ma ktoś namiary na fajny domek to czekam na propozycje.Tylko szybko bo jutro wyjezdzamy.:-)

Powodzenia... szukajcie domku z zieloną chorągiewką lub napisem "Zimmer frei" Szeroki uśmiech

Dzięki wielkie bedziemy szukać .A cos bliżej może adres.Bede wdzięczna.
Odpowiedz
Poszukajcie zielonych chorągiewek na G. street view. Oczko Inni proponują pytać tych na skuterkach. Jak dostaniecie adres to już nie będzie "w ciemno". Oczko Aha, "zimmer frei" to po węgiersku "szoba kiado". Oczko
Odpowiedz
(17-07-2014, 8:29)eplus napisał(a): Poszukajcie zielonych chorągiewek na G. street view. Oczko Inni proponują pytać tych na skuterkach. Jak dostaniecie adres to już nie będzie "w ciemno". Oczko Aha, "zimmer frei" to po węgiersku "szoba kiado". Oczko

Ok dzięki pewnie cos znajdziemy .To jedziemy w ciemno.Hehehe:-)
Odpowiedz
Cześć,

Interesuje mnie wyjazd do Siófok dla ok. 6-8 osób w wieku 19-23 w okolicach 17-31 sierpnia tego roku.
Ma ktoś może coś sprawdzonego?

Co jest dla nas ważne: blisko do bezpłatnej plaży nad Balatonem, blisko do uliczki z wieloma klubami/restauracjami (to jest deptak? Język).

Najlepiej jakby był to jakiś domek, ew. hotel. Mam nadzieje, że może ktoś pomoże ;-)

Z góry dzięki za pomoc!!
Odpowiedz
Witajcie,

Ja również planuję urlop w ostatniej chwili. Wymyśliłam sobie wypoczynek nad północną częścią Balatonu, wybrałam 4 interesujące mnie miejsca, ale potrzebuję porady. Czy możecie mi polecić noclegi dla 2 osób w Balatonfured, Szigliget, Keszthely lub Heviz?
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Witam
Decyzja zapadła, jedziemy w sobotę do Siofok, cztery osoby. Wstępnie wyjazd w ciemno i szukanie domku kempingowego ale cena 300 zł lub więcej to trochę za dużo więc może dwa pokoje za ok. 50 zł bliżej centrum i plaży było by lepsze. może ktoś coś zaproponuje, może pani Kasia z Helka Tours?
Odpowiedz
Witam,

wybieram się pierwszy raz nad Balaton. Zabieram moją dziewczynę i naszego 3 letniego syna. Zarezerwowałem apartament w pensionacie Lorelei w Gyenesdiás. Czy ktoś z was kojarzy to miejsce? Jeśli nie sam pensjonat, to może chociaż miejscowość. Czy to wg was dobry wybór?
Odpowiedz
sqnhed - Gyenesdiás... fajne miejsce Uśmiech miłego odpoczynku wam wszystkim
fotki > MASZ TUTAJ
Odpowiedz
Cześć Uśmiech Planuję wyjechać z chłopakiem na tydzień we wrześniu nad Balaton. Poszukuję dobrej lokalizacji. Zależy nam na miejscowości/ośrodku, gdzie będzie możliwość tanio wypożyczyć rowery czy kajaki. Jesteśmy osobami aktywnymi i nie zamierzamy spędzić tygodnia leżąc na plaży ;-) Jeśli chodzi o noclegi to nie mamy specjalnych wymagań, może być mały domek kempingowy, pokój w prywatnej kwaterze, obojętne byle tanie i z dostępem do kuchni, bo dla oszczędności chcemy sami gotować. I jeszcze jedno pytanie: planowaliśmy jechać od 28.08, ale możliwe, że będzie nam odpowiadał termin dopiero od 15.09. Czy ma sens jechać tak późno? Jaka jest pogoda, temperatura wody i czy w ogóle jeszcze coś się dzieje czy jest już "po sezonie"? Pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 77 99,777 6 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 849 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,690 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,929 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,172 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości