Budapeszt okiem aparatu - GALERIA
Parlament, zdjęcie zrobione z Batthyány tér (Plac Batthyány)


[Obrazek: 4jkx03.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 2h71b13.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: rayxhv.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 14y096h.jpg]
Odpowiedz
javin - Nie bardzo rozumiem idei zamieszczenia fotki... Zdziwiony
Odpowiedz
(11-10-2013, 22:15)Sztasek napisał(a): (...) Nie bardzo rozumiem idei zamieszczenia fotki...

Muszę wziąć w obronę wywołanego do odpowiedzi.
Budapeszt to nie tylko piękne miejsca.
Fotka Javina pokazuje fajną wąską uliczkę. Szkoda, że nie podał nazwy ulicy i numeru dzielnicy. Budynki trochę zaniedbane ale takie jest to miasto.
Sztasek dobrze wiesz, że Budapeszt ma mnóstwo twarzy. Warto i taka pokazać. Gdyby zapuścił się na Csepel, na teren dawnej huty to dopiero mógłby szokować fotkami.
Odpowiedz
Drogi Waldku ! Jest to zdjęcie z wejściem do znanej knajpy "Fatal Restauran" przy nie mniej znanej ulicy....Vaci..http://www.fatalrestaurant.com/?page=aboutus&lang=hu.
Odpowiedz
(11-10-2013, 23:52)Waldek napisał(a):
(11-10-2013, 22:15)Sztasek napisał(a): (...) Nie bardzo rozumiem idei zamieszczenia fotki...

Muszę wziąć w obronę wywołanego do odpowiedzi.
Budapeszt to nie tylko piękne miejsca.
Fotka Javina pokazuje fajną wąską uliczkę. Szkoda, że nie podał nazwy ulicy i numeru dzielnicy. Budynki trochę zaniedbane ale takie jest to miasto.
Sztasek dobrze wiesz, że Budapeszt ma mnóstwo twarzy. Warto i taka pokazać. Gdyby zapuścił się na Csepel, na teren dawnej huty to dopiero mógłby szokować fotkami.

Zarumieniony Waldek, nie musisz brać w obronę Javina, bo z mojej strony to nie atak. Tak się składa, że znam to miejsce, nie jest on zbyt oddalone od mostu Szabadság híd, to tylko ok. 10 minut spaceru... szkoda, że autor fotki nie pisze nic o tym.
Ten zułek, to Pintér utca... w V. dzielnicy.
Odpowiedz
A ja przejrzałem temat i ideę pojąłem w mig!
W grudniu Javin umieścił już to zdjęcie, podając lokalizację z adnotacją „o ile się nie mylę”. Teraz jest już pewien - brawo!

PS Ponieważ moje poczucie humoru może nie być jasne informuję, że powyższy wpis jest życzliwy. Życzliwy w całej rozciągłości.
Odpowiedz
No niestety chociaż w Budapeszcie pracuję niedaleko :
[Obrazek: xga9tw.jpg]
bywam w okolicy Vaci bywam rzadko min z tego powodu że stacjonuję po drugiej stronie Dunaju .
[Obrazek: qx1d7l.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Budapeszt rsobka 1 425 08-05-2023, 20:23
Ostatni post: Aattaa
  !5 lipca Budapeszt - "Odzyskaj swoją przyszłość" Waldek 0 439 28-02-2023, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Budapeszt w filmie fvg 28 26,716 23-02-2023, 11:48
Ostatni post: alphayash
  Pokaz fajerwerków Budapeszt 27.08.2022 Waldek 0 483 28-08-2022, 0:01
Ostatni post: Waldek
  Kryzys energetyczny zmusza Budapeszt do oszczędności. Waldek 3 661 30-06-2022, 11:50
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości