Sárospatak
Witam

Ja też byłem wczoraj na szybkim jednodniowym wypadzie. Pogoda super i ceny biletów miło mnie zaskoczyły. Szkoda że zjeżdżalnie były czynne tylko chyba ze 2 godziny ale przynajmniej gratisowo Uśmiech
Odpowiedz
W niedzielę ludzi dosypało (głównie Słowaków i Węgrów, parkingi zajęte i ulice na sto metrów od nich) i stoiska z posiłkami też się zaroiły. Nie zdążyłem już dopisać, ale z czwartkiem nie było porównania.
Odpowiedz
Jak by ktoś chciał zobaczyć na żywo jaka jest pogoda w Sarospatak to jest kamerka z parametrami pogodowymi.

https://www.idokep.hu/webkamera/avgkmet2
Odpowiedz
Jestem tu znowu ! Recydywa ! Tylko na 2 dni, dziś powrót.

[Obrazek: 2069b84dc2049c0c.jpg]

Pogoda jest doskonała, a prognoza była: pełne zachmurzenie i burze. To chyba spisek meteorologów.

Tym razem ktoś się wykosztował (nie ja), więcej można dowiedzieć się z napisu na szarfie:

[Obrazek: a5a6d991e44c2e16.jpg]
Odpowiedz
Tym razem ktoś się wykosztował (nie ja), więcej można dowiedzieć się z napisu na szarfie:

[Obrazek: a5a6d991e44c2e16.jpg]

Witaj eplus a co tam pisało na tej szarfie bo na fotce nie mogę sie doparzeć ?

Odpowiedz
Zdjęcie było na szybko przez szybę, w niedzielę doczytałem, ale napis jest dość ogólny: Polak - Węgier 2 bratanki... Kwiatki sztuczne. Ale to jest z tego tygodnia, w tamtą niedzielę schły jeszcze moje 2 kwiatki.Czy była jakaś rocznica może?
Odpowiedz
Witam

Czy basen dla dzieci już czynny ? Orientuje się ktoś może ?
Odpowiedz
Nie. Nieczynny.
Odpowiedz
Coś nie mogą się zebrać ...
Odpowiedz
(09-06-2016, 9:47)Tomeq napisał(a): Coś nie mogą się zebrać ...

...jak na ryby się wybierasz o tej porze, to jesteś spóźniony.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,444 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,367 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,993 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,457 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości