Sárospatak
(22-07-2018, 8:36)wojti76 napisał(a): Najlepiej spać na campingu i samemu sobie coś upichcić Oczko

Dokładnie Uśmiech
Odpowiedz
Hekk, to ryba morska (morszczuk) ... na Węgrzech w wielu mejscach nazywana "csacsihal"  Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Sztaszek przerabialiśmy już ten temat Uśmiech hihihi

https://forum.wegierskie.com/S%C3%A1rosp...k#pid30534

Miałem spróbować w domu zrobić ale jeszcze nie zrobiłem. Ja zawsze kupuje w SP u takiego Pana w okularach.

Może w tym tygodniu też będę jadł ale sam się zastanawiam gdzie pojechać bo nie mam noclegu zarezerwowanego. Hyba najłatwiej w Hajduszo bo tam to zazwyczaj sam nocleg nas goni na skuterze Uśmiech
Odpowiedz
A wie ktoś może czy jest jakaś opcja transportu z Rzeszowa lub okolic bezpośrednio do Sarospatak? Niestety mamy auto 5 osobowe a chętnych na wyjazd jest więcej ? niestety drugie auto zawiodło i szukamy połączeń. Może ktoś coś podpowie?
Odpowiedz
Chyba ciężko chociarz tory kolejowe biegną przez SP
Odpowiedz
(22-07-2018, 11:15)Tomeq napisał(a): Sztaszek przerabialiśmy już ten temat Uśmiech hihihi

https://forum.wegierskie.com/S%C3%A1rosp...k#pid30534 ...

Tomeq - temat przerobiony ale nie zamknięty, jedynie należy zwrócić uwagę na tą drugą nazwę owej rybki, o której według mnie nikt nie wiedział do dzisiaj. Morszczuk pogardliwie na Węgrzech "csacsihal > csacsi...osiołek - hal...ryba"  Język
Odpowiedz
A tak o takiej nazwie nie słyszałem :
Odpowiedz
Tory kolejowe aktualnie są rozmontowane na odcinku S-ujhely-S-patak.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że jutro to zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedz
(23-07-2018, 1:05)eplus napisał(a): Tory kolejowe aktualnie są rozmontowane na odcinku S-ujhely-S-patak.

Trwają prace związane z przebudową trasy kolejowej Sátoraljaújhely-Sárospatak ...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,432 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,356 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,958 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 127 gości