Sárospatak
Czajnika w tym roku brak. Lodówki są dwie.
Wszędzie można płacić kartą, tylko w kościele jest skarbona przy wejściu zamiast tacy, czy tam podbieraka.
Odpowiedz
(14-07-2021, 10:44)mariusz napisał(a):
(14-07-2021, 10:34)Tomeq napisał(a): W Sarospatak przyjemne pustki...
Jesteś to zapytam, jak wyposażenie kuchni na kempingu? Jest czajnik, lodówka?
Na terenie kąpieliska można płacić kartą czy tylko gotówką?
Z tego co wiem za noclegi można płacić kartą.
Wybieram się tam po raz pierwszy 21.07.
Ja nie jestem na campingu. Wstąpiłem na powrocie z Hajduszoboszlo. Eplus kiedyś chyba było tu free WiFi o ile pamiętam ?
Odpowiedz
Jest nadal. Sieć Strand Public, a hasło jest na portierni, Sarospatak2019 czy jakoś.
Odpowiedz
Dzięki za info Eplus i Tomeq.
Odpowiedz
(14-07-2021, 12:09)eplus napisał(a): Jest nadal. Sieć Strand Public, a hasło jest na portierni, Sarospatak2019 czy jakoś.
Faktycznie taka sieć jest ale hasło chyba inne bo nie wchodzi to co podałeś. Może potem podejdę zobaczyć jakie jest właściwe.
Odpowiedz
Z liczby gwiazdek w telefonie wynika, że mogłoby to być Vegardo2019
Odpowiedz
(14-07-2021, 17:26)eplus napisał(a): Z liczby gwiazdek w telefonie wynika, że mogłoby to być Vegardo2019
Przypominają mi się różne wyjazdy wakacyjne w fajne miejsca z dziećmi...dom nad jeziorem obok las, cisza, spokój, możliwość korzystania z łódki...i jakie jest pytanie dziecka do właściciela obiektu? Czy jest wifi i jakie jest hasło. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Zobacz, jaki post wysłałem w sobotę rano: Czy jest ktoś z Forum i zaproszenie do spotkania.
Odpowiedz
Na powrocie Na granicy policja mnie zatrzymała i pytała gdzie jadę więc mówię że do Polski a oni Na to że tranzyt to na Koszyce i mam zawracać. Mówię mu że mam wszystkie papiery i pozwolenia i mogę pokazać a on na to że nie ma żadnych papierów na przejazd i mnie nie wpuści i żebym zawracał. Podsunąłem mu pod nos ten formularz i pyta jaki adres i gdzie jadę a ja mu mówię że teraz w formularzu nie ma adresu. Poczytał popatrzył i kazał jechać.... niewiem co o tym myśleć.
Odpowiedz
No i prawidłowo, a żeby nie wdawać się w w dyskusje, to pewnie lepiej od razu podać Szirawę, Michalovce albo wujka w Humennem. Uśmiech Jakbyś ustąpił, to nabiłbyś ze 60 km więcej na darmo.

A hasło to było Pataqua2019.  Wino
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,432 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,958 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 157 gości