Pogaduchy - luźna dyskusja
Czy administrator jest w stanie sporządzić statystykę dotyczącą miejscowości z których pochodzą forumowicze? Ile osób jest z Mazowsza, ile z Małopolski a ile mieszka na Węgrzech? Z jednej strony interesuje mnie to, bo lubię wszelakie statystyki, z drugiej będzie to pomocne przy ew.planowaniu przyszłych spotkań live (a raczej "élő"Uśmiech). A może za parę miesięcy spotkać się w Krakowie lub Warszawie i złożyć razem jakąś wiązankę pod jednym z hungariców? Naturalnie po oficjalnych obchodach udalibyśmy się na szklaneczkę węgrzyna...Uśmiech Ewentualnie zaprosiłbym innych hungarofilów do siebie do mieszkania, jak tylko skończę remont łazienki hehe. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dobry pomysł
Odpowiedz
Lepszy byłby, gdybyśmy obaj mieli zaznaczone w profilu miejsce zamieszkania - admin zawsze ma rację, ale jasnowidzem chyba nie jest...
Odpowiedz
Niestety, forumowicze nie wypełniają małej ankiety skąd pochodzą. A poza tym, jak liczyc forumowiczów: duza czesc tylko sie zapisala, a pozniej nie odwiedzila forum ani razu. Sa tez osoby, ktore tylko raz czy dwa odwiedzily forum z konkretnym zapytaniem, a pozniej znikly. Jest tez spora grupa reklamodawcow. A wiec jest pytanie, jak liczyc forumowiczow? Wydaje mi sie, ze grupa uzytkownikow, ktora regularnie odwiedza forum, czy udziela sie w miare regularnie moze bedzie liczyc niecale 50 osob...
Odpowiedz
Właśnie o tę najaktywniejszą 50kę mi chodzi Uśmiech Ale zdaję sobie sprawę, że z wypełnieniem ankiety kiepsko. Zawsze można sprawdzić na google analitycs z jakich miast są logowania, pięć sekund roboty. Ale to melodia przyszłości, nie na teraz Uśmiech Tak tylko rzuciłem pomysł.
Odpowiedz
(warszawianka) Z Siófok Uśmiech

Jeśli myślicie o zlocie, to wrzućcie ankietę, czy zlot ma być w Warszawie, Krakowie czy Budapeszcie i zobaczcie, ile będzie zgłoszeń na które miasto.

Od razu przepraszam wszystkich z innych miast, ale chodzi o to, żeby było:

1. łatwo dojechać
2. mieć co robić w ramach zlotu, poza zlotem, program, zwiedzanie
3. były knajpy w klimacie węgierskim

W kwestiach organizacyjnych służę pomocą, jeśli trzeba - na miarę wiedzy i możliwości.

pozdrówka znad Balatonu,
Kasia
Odpowiedz
Taka luźna uwaga... chyba wypadałoby gdzies na Węgrzech /tak z racji samej racji Język/
Odpowiedz
Według mnie tylko Węgry ! Jakiś termin w wakacyjne miesiące i kto bedzie miał ochotę przebywając na tym terenie może się spotkać. Akurat w tym kraju dojazd w promieniu 100-150 km nie stanowi większego problemu.
Odpowiedz
Uff... udało mi się naprawić komputer. Nadrabiam zaległości na forum. Pomysł spotkania przewijał się już kilka razy. Trzeba będzie coś z tym zrobić Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
... i bardzo dobrze! Potrzeba ciut porządków no i zapanowania nad wysypem nowych userów i ich niechęcią do porządku w wątkach oraz używania opcji "szukaj"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości