Czy wiesz, że...
Kiedyś miałem nawet zamiar sfotografować wszystkie, stworzyć coś na kształt kolekcji zdjęć turuli z całych Węgier. Pomysł nadal nie zrealizowany, ale forum daje nowe możliwości, można by do niego wrócić Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Chcesz sfotografowac sam 270 turuli??? Niedlugo bedzie wiecej, ciagle przybywaja nowe.... To jest niekonczacy sie projekt...
Tutaj jeden, specjalnie dla CiebieUśmiech
[Obrazek: euhe1c.jpg]
Odpowiedz
Dzięki! Uśmiech

Jasne, że niekończący się. I o to właśnie chodzi. Z drugiej strony projekt, który popychałby do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc, do których nigdy bym nie zawitał. Kiedyś jeszcze może się za to wezmę Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(14-01-2013, 21:10)Ribizli napisał(a): Ale Edit popelnila samobojstwo 26 grudnia 1972 roku w wieku 40 lat. Wydaje mi sie, ze to Pál nigdy sie nie pogodzil z samobojstwem Edit, majac wyrzuty sumienia.

Znalazłam ciekawy reportaż na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?v=vQ9Sl16AL9M
Cześć i czołem
Odpowiedz
zarejestrowane zwiazki partnerskie dotyczace partnerow jednej plci (po wegiersku bejegyzett élettársi kapcsolat) sa legalne na Wegrzech od 1-go lipca 2009 roku?
Odpowiedz
To chyba najdalej wysunięty na wschód kraj z takimi zapisami prawnymi Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
[Obrazek: 2en4uq1.jpg]
Odpowiedz
Ja tam jestem zdeklarowanym hetero ale to nie oznacza, ze nie doceniam swobód obywatelskich i równouprawnienia... wręcz przeciwnie - dlatego zawsze powtarzałem i powtarzał będę, ze kocham Węgry m.in. za to, że tam lekko mi się oddycha!
Odpowiedz
Prawo węgierskie może i dopuszcza. Ale na basenach nigdy nie spotkałem facetów w pończochach, lateksowych gaciach ani z różowymi piórkami w tyłkach. I całe szcęście, bo zamiast rozkoszować się kąpielą, trzeba by było zabezpieczać tyły. Oczko
Odpowiedz
rozciaglosc Budapesztu z polnocy na poludnie wynosi 25 km, a ze wschodu na zachod 29 km?
Dla porownania Warszawa z polnocy na poludnie mierzy 30 km, a ze wschodu na zachod 28 km.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budzińskie czy Budańskie? Waldek 7 6,137 09-09-2012, 21:34
Ostatni post: moziba
  Budapesztańska czy Budapeszteńska Nadályi gróf 2 4,100 02-05-2012, 23:46
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości