Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Zobacz, co tu się dzieje. Ostrzegam - Węgry pożrą Wam pół życia! Oczko Oczko
Odpowiedz
Chciałabym Uśmiech Jeśli jest taniej niż w Polsce nad morzem, to na pewno pożrą Uśmiech
Odpowiedz
Witam, jestem tu nowa Uśmiech
Chcę w tym roku jechacna Węgry ale nie wiem gdzie, może znajdę tu coś ciekawego a może ktoś coś poleci. Wyjazd z 2 malutkich dzieci.
pozdrawiam
Odpowiedz
Witajcie mile...
Mam na imię Wojtek.Pierwszy raz wybieram się z rodziną na Węgry..
Tak naprawdę nie wiem gdzie jechać -czy ma to być Balaton czy jakieś inne miejsce.Bardzo będę wdzięczy i zobowiązany jeśli polecicie mi jakieś miejsce, bo jak widzę jesteście starzy wyjadacze no i chyba kochacie ten kraj.. Moje zobowiązanie to : stawiam koledzy piwko po spotkaniu w fajnym miejscu na Węgrzech , lub ( chyba bardziej wlaściwie) wino. Oczywiście bardzo będzie mi przyjemnie poznać was na Węgrzech.
Pozdrawiam was serdecznie .:wino::heart:
Odpowiedz
Witam,

Nazywam się Jacek mam 54 lata , mieszkam w Gliwicach.
Poszukuję kontaktu z byłymi sąsiadami moich rodziców Panią Różą Pomykała
i jej mężem Wacławem oraz ich synem Tomaszem.
Ostatni raz widzieliśmy się w wakacje 1979 roku , podczas mojego pobytu na Węgrzech.
W tym roku planuję wyjazd na Węgry we wrześniu , chciałbym jeśli to możliwe
się spotkać po latach.

Pozdrawiam
Jacek
Odpowiedz
Witajcie!
Jak do Was trafiłem ?
- Prowadzę blog o tematyce turystycznej. Ponieważ piszę m.in. o Węgrzech, zauważyłem dużo przekierowań z Waszego forum. Na Węgry jeżdżę na baseny przynajmniej raz w roku od kilkunastu lat, ale dopiero od kilku lat łączę wypoczynek ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Wszystko opisuję w blogu: wypadnaweekend.blogspot.com Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, to chętnie pomogę i podzielę się swoim doświadczeniem. Nie mówię, że wiem wszystko, dlatego liczę również na Waszą pomoc i wskazówki Uśmiech
Odpowiedz
Witamy wszystkich!

Mmalolepsza, Cezary - witamy i zachęcamy do pogrzebania w tematach forum. Po liczbie wiadomości w działach i popularności wątków sami odkryjecie które regiony Węgier są najpopularniejsze Uśmiech
Jeżeli chodzi o polskie destynacje to zdecydowanie prym wiodą: Balaton, Budapeszt, Eger i okolice, Hajduszoboszló oraz region Średniogórza Północnego. Znajdziecie tam i wina i kąpieliska termalne więc myślę, że dobrze wybierzecie.

Imre - bardzo ciekawy blog, służymy pomocą i współpracą również licząc na reklamę naszego forum Uśmiech Więcej ludzi = większa wiedza a to tylko z pożytkiem dla nas/was!

Pozdrawiamy!
Odpowiedz
Tudos - jeśli chodzi o reklamę, to nie ma problemu. Z przyjemnością nawiążę współpracę w tym zakresie. Ale szczegóły to na PW lub maila. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam serdecznie.
Nazywam sie Tomasz, mieszkam w centralnej Polsce (jak kot Pawlaka Oczko ) i w tym roku po raz pierwszy wybieramy sie wraz z Rodzina nad Balaton.
Trafilem na forum szukajac info o wegierskich sasiadach oraz o miejscach godnych polecenia.
Pozdrawiam i zycze usmiechu !!
Odpowiedz
Czołem, jeden!

I my życzymy dużo uśmiechu! Miło nam, że do nas trafiłeś. Rozejrzyj się po forum, a na pewno natrafisz na interesujące Cię informacje Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,840 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 614 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 458 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 953 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości