Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam serdecznie. Jestem z Krosna nad Wisłokiem. Mam65 lat. Emeryt.Hobby - tenis,narty,karawaning.Wyjazdy na kempingi - początki lat osiemdziesiątych (Bułgaria,Czechosłowacja,Rumunia). Obecnie - Węgry, Chorwacja, Słowacja.
Odpowiedz
Witam Wszystkich ! Uśmiech

Podzielam wasze upodobanie co do Węgier Uśmiech Dlatego też postanowiłam dołączyć do was- Forum odrazu mnie wciągnęło ! Węgry- Jest to miejsce sentymentalne dla mnie, jestem tam co roku od małego Uśmiech najpierw z rodzicami no a teraz kontynuuje tradycję w "swoim" gronie Uśmiech
Odpowiedz
Syśka, Lew - witamy serdecznie!
Mamy nadzieję wspomożecie forum swoim doświadczeniem Uśmiech
Odpowiedz
Cześć, mam na imię Ada. Węgry to dla mnie póki co jedynie Budapeszt, ale tak bardzo zakochałam się w tym mieście i tamtejszej kulturze, że chciałabym poznać wszystkie najciekawsze zakątki kraju. Dlatego też tu trafiłam Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich!
Pochodzę z Podkarpacia i w tym roku rozpoczynam przygodę z Węgrami.
Odpowiedz
Vena, Kamil - witamy i zapraszamy do aktywności! Zaczynacie przygodę z Węgrami, ale obiecuję Wam - już nigdy jej nie skończycie Uśmiech))
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie, cieszę się bardzo że trafiłam na to forum. Na Węgrzech jestem średnio 2-3 razy w roku ( w tym roku rekord - za 2 tygodnie jedziemy 5. raz Oczko, razem z mężem uwielbiamy węgierskie kąpieliska termalne, gulasze i wina, a ja jestem zakochana w Budpeszcie. Myślę, że wiele nas łączy Uśmiech
Odpowiedz
Bardzo miło jest nam Cię powitać. Rozejrzyj się po forum i utwierdzisz się w przekonaniu, że łączy nas bardzo wiele Uśmiech

Zapraszamy do udziału w dyskusji!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć,
Jestem Ania, 26 lat.
Mój nick wziął się stąd, że mój chłopak mnie tak nazywa, bo lubi mi "wypominać", że jestem z Polski :-)
Słucham węgierskiej muzyki, Tankcsapdę wszyscy znają, ale mój ulubiony zespół to mało znane Road.
Języka uczę się z Mroczko, ale też staram się dużo rozmawiać i pisać po węgiersku.
W domu zawsze była u mnie pro-węgierska atmosfera, mój tata sam jeździł na Węgry jak był młody i zawsze opowiadał jakieś ciekawe historie z tym związane, jak miałam 10 lat nauczył mnie nawet liczyć do pięciu :-)

Witam wszystkich serdecznie na forum, mam nadzieję, że tu trochę pobędę.
Odpowiedz
Cześć, Ania!

Fajnie, że do nas trafiłaś. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami dotyczącymi Węgier i Węgrów.

Czuj się jak u siebie Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,985 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 466 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości