Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witaj Tomku na forum. Na początku proponuję przejrzeć poszczególne działy. Jestem pewny, że znajdziesz tam potrzebne informacje, które zainspirują Cię do wybrania konkretnego kierunku na pierwszą wyprawę. Jak już coś wstępnie wybierzesz, to dopiero wtedy będzie można rozejrzeć się za noclegiem w pobliżu. Pytania zadawaj w odpowiednich działach. Na pewno pomożemy Uśmiech Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Dobry wieczór. Nowa, więc się przedstawiam króciutko - Ewa, lat 18 i 168 miesięcy Szeroki uśmiech z ambitnym planem nauczenia się rozmawiania i pisania w języku węgierskim... od zera... Plan ambitny, ponieważ ostateczny termin wyznaczyłam sobie na wiosnę przyszłego roku, czyli moment kolejnego służbowego spotkania z grupą Seklerów... czas odpocząć od angielskiego Oczko Już się dowiedziałam, że "ich" węgierski różni się od tego "zwyczajnego"... sądzę jednak, że póki co wystarczy... Generalnie jeśli chodzi o języki obce, to jestem zapaleńcem, któremu nieźle do głowy wchodzą... jednak z węgierskim kontakt miałam nikły - można wręcz uznać, że żaden Oczko Jeśli ktoś ma jakieś wskazówki, rady jak to zrobić, żeby zdążyć Oczko - bardzo chętnie wysłucham/przeczytam Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich i ruszam na przegląd tematów Uśmiech
Odpowiedz
Jestem Robert Wrocławia. Bardzo lubię Węgry Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Serdecznie witam nowo przybyłych użytkowników i życzę owocnych dyskusji na forum Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie!
Nazywam się Jutka, mam 31 lat. Jestem Węgierka, która uczy się języka polskiego - pracuję w Czardzie Kodmon. Chciałabym dużo czytać i rozmawiać - teraz - online ponieważ na szczęście mamy goście z Polski i chętnie pomaga im. No i chciałabym trochę przedstawyć Czardę i Dolinę Pięknej Pani.
Dziękuję za możliwość w forumie węgierskich.
Odpowiedz
Witajcie! nazywam się Krzysztof. Po zeszłorocznym pobycie na Węgrzech w Górach Bukowych, Egerze i Miszkolcu polubiliśmy bardzo ten kraj. Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Witam, mam na imię Dana i za tydzień wybieram się z przyjaciółmi na trzydniówkę do Budapesztu. Myślę, że informacje z tej strony przydadzą mi się podczas tej wycieczki. Pozdrawiam ciepło choć bardzo jesiennie wszystkich użytkowników. Uśmiech
Odpowiedz
dani139 - witaj na Forum, miłego pobytu i dobrej pogody... Uśmiech
Odpowiedz
Serdecznie witamy na forum. Czujcie się u nas dobrze Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam forumowiczów! nazywam się Krzysiek przed 30-stką. Mam problem czy mógłby ktoś podrzucić jakieś tytuły narodowych pieśni węgierskich doceniłbym gdyby były z tłumaczeniem. Ponieważ niebawem ukazuje się płyta o naszej przyjaźni i chcieliśmy wraz z zespołem zrobić coś w stylu Legionów - Karpatii. z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,963 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości