Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam
Mam na imię Grzesiek .Chciałem wszystkich forumowiczów serdecznie powitać.
Od kilku lat nosiłem się z zamiarem spędzenia kilku dni na Węgrzech, a zwłaszcza w okolicach Egeru lub Tokaju. To stanie się w tym roku Uśmiech
W dniu 08.08. razem z żoną i synem (7lat) zamierzam wyruszyć do Bogacs. Start z Włoszczowy (świętokrzyskie). Jeśli jest ktoś kto także wyrusza w tym dniu, to zapraszam w drodze będzie raźniej.
Odpowiedz
(21-07-2014, 0:14)pig75 napisał(a): Witam
Mam na imię Grzesiek .Chciałem wszystkich forumowiczów serdecznie powitać.
Od kilku lat nosiłem się z zamiarem spędzenia kilku dni na Węgrzech, a zwłaszcza w okolicach Egeru lub Tokaju. To stanie się w tym roku Uśmiech
W dniu 08.08. razem z żoną i synem (7lat) zamierzam wyruszyć do Bogacs. Start z Włoszczowy (świętokrzyskie). Jeśli jest ktoś kto także wyrusza w tym dniu, to zapraszam w drodze będzie raźniej.

Witaj... miłej podróży i pobytu.
Odpowiedz
Cześć wszystkim! Mam na imię Szymon. W tym roku jadę po raz pierwszy na Węgry. Interesuję się wieloma rzeczami - najbardziej chyba podróżami.

Jestem zadowolony, że znalazłem to forum (od czterech miesięcy je czytam). Uśmiech
Odpowiedz
(29-07-2014, 16:13)Simon napisał(a): Cześć wszystkim! Mam na imię Szymon. W tym roku jadę po raz pierwszy na Węgry. Interesuję się wieloma rzeczami - najbardziej chyba podróżami.

Jestem zadowolony, że znalazłem to forum (od czterech miesięcy je czytam). Uśmiech

witaj w klubie Uśmiech
Odpowiedz
Czołem, Szymon. Zapraszamy do dyskusji. Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Dzień dobry.

Witam wszystkich Forumowiczów.
Właśnie wróciłem z Węgier i stwierdziłem, że warto poszukać forum, na którym ludzie dzielą się informacjami na temat tego kraju Szeroki uśmiech

Ziomek.
Odpowiedz
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników forum.
Zaglądam tu już od dawna i postanowiłem zalegalizować ten proceder.
Na Węgrzech byłem kilka razy ostatnio na przełomie czerwca i lipca br.
(Gyula,Nagyvárad,Arad,Szeged,Mohács,Pécs,Székesfehérvár,Nyitra).
Korzystałem w wiedzy uczestników forum, wypada więc podzielić się
swoimi doświadczeniami, które choć niewielkie może się komuś przydadzą.
Odpowiedz
Czyżby Rumunia była już w Schengen, że można przegapić granicę? Oczko
Odpowiedz
Scudetto - Witaj w domu Uśmiech ... Nagyvárad = Waradyn Wielki !
Odpowiedz
Mianownictwo zastosowałem według Lilly Lill ( Nagy Magyarország ! ), a w podróży dużo skorzystałem z południowego wątku Ribizli. Obu ekspertkom należą się gratulacje i podziękowania, co niniejszym czynię.
Wielki Waradyn znalazłem na mapie z czasów jagiellońskich, co bez wątpienia podkreśla duże znaczenie tego miasta.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,809 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 612 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 457 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 951 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości