Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Uśmiech

Mam na imię Adam i wkrótce zaczynam (mam nadzieję Uśmiech ) studia na poznańskiej hungarystyce. Od wielu lat jestem pod ogromnym wrażeniem języka węgierskiego, który uważam za jeden z najpiękniejszych (jeśli nie najpiękniejszy) na świecie Szeroki uśmiech. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
Witam! Jestem Iza i trafiłam tu, bo Węgry to teraz bardzo bliski mi kraj - mój chłopak jest Węgrem i mieszka w Budapeszcie Uśmiech kilka dni temu wróciłam z mojej pierwszej wizyty w tym mieście i od razu się w nim zakochałam. Fajnie, że istnieje takie forum, gdzie mogę zgłębić wiedzę o kraju swojej drugiej połówki Uśmiech myślę, że będę tu wpadać coraz częściej Uśmiech
Odpowiedz
marchewia - witaj na Flaga węgierska Forum... Uśmiech
Odpowiedz
Witamy, witamy Uśmiech

(21-09-2014, 13:44)marchewia napisał(a): Fajnie, że istnieje takie forum, gdzie mogę zgłębić wiedzę o kraju swojej drugiej połówki Uśmiech myślę, że będę tu wpadać coraz częściej Uśmiech

Bardzo nam miło. Zaglądaj jak najczęściej Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Sziasztok mindenkinek! Uśmiech

Nazywam się Marysia, w lipcu stuknęły mi 22 wiosenki i pochodzę ze Śląska. W czerwcu bieżącego roku wróciłam z rocznego pobytu na stypendium w Budapeszcie, który - czego chyba nie muszę mówić - był niesamowitym doświadczeniem i powracam tam tak często jak się da. Jeśli chodzi o węgierski to jestem samoukiem, czyli coś tam dukam, rozumiem piąte przez dziesiąte ale mam motywację do dalszej nauki Uśmiech Jeśli ktoś miałby ochotę poćwiczyć ze mną madziarski język to zapraszam do rozmowy!

Pozdrawiam,

MariUśmiech
Odpowiedz
Cześć Mari! Uśmiech

Wierzę, że nasze forum pomoże Ci w pogłębianiu znajomości węgierskiego i nie tylko. Zapraszamy do dyskusji Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam! Jestem nowy na forum, ale uwielbienie do Węgier tkwi we mnie od dawna. W 2015 r. planuję być dwukrotnie u "Madziarów". Na pewno odwiedzę mój ulubiony Eger wracając w sierpniu z Chorwacji, natomiast w lipcu planuję pobyt w innym miejscu, oczywiście z basenami termalnymi (małe dzieci). Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie i wybórUśmiech
Fajnie, że jest to forum, dzięki któremu można dowiedzieć się niemal wszystkiego o Węgrzech i nie tylko. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Wojtas81 - witaj na Forum Uśmiech .
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Uwielbiam Węgry, a moje ulubione miejsce w tym Państwie to oczywiście Hajduszoboszlo ;-)
Odpowiedz
kochu - witaj na naszym forum! Węgry... no cóż, nie ma chyba tu osoby, która Węgier by nie lubiła. Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,959 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości