Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich w ten upalny dzień.
Odpowiedz
Cześć! Jestem Natalia. Zarumieniony Znalazłam się tutaj, ponieważ aktywnie szukam wszelkich informacji na temat języka węgierskiego [od dzisiaj (!) zaczynam naukę]. Moja rodzina podobno pochodzi z Węgier, stąd moje zainteresowanie krajem i językiem.
Odpowiedz
Cześć. Ja i moja rodzina jesteśmy fanami Węgier i wszystkiego co było i jest węgierskie. Na Węgrzech byliśmy trzy raz, lubimy też Rumunię ,zwłaszcza miasto Oradea i jego okolice oraz Siedmiogród.Szkoda tylko,że mamy tak dalekoSmutek Pozdrowienia dla forumowiczów.
Odpowiedz
Cześć. Jeśli z Górnych Węgier, to może powinnaś zainteresować się słowackim? Oczko
Odpowiedz
Cześć. Nowy poszukuje czegoś nowego o tym pięknym języku.
Odpowiedz
Jó reggelet kivanok. A nevem Sebastian i właściwie to niewiele więcej umiem w tym języku powiedzieć. Może jeszcze viszontlátásra. Także pozdrawiam po polsku.
Odpowiedz
Serdecznie witamy na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Odpowiedz
Witam Wszystkich serdecznie.
Jestem tu nowy i jak na razie nie za bardzo wiem jak się tutaj poruszać aby się przywitać i cokolwiek napisać.Smutek
Tak więc nie wiem czy to odpowiedni dział na przywitanie ale niech będzie,najwyżej ktoś z koleżanek czy kolegów mnie naprowadzi jak i gdzie mogę to zrobić.
Tak więc krótko o mnie.
Jestem już w podeszłym wieku,kiedyś pracowałem na Węgrzech w kopalni,ale było to bardzo dawno temu i od tamtego czasu dużo się zmieniło.Ostatnio postanowiłem ponownie odwiedzić ten piękny kraj i stąd właśnie znalazłem się na tym forum.
Jak widzę jest tu bardzo dużo wspaniałych osób które bezinteresownie dzielą się swoimi wiadomościami i doświadczeniem w zwiedzaniu tego kraju.
Mam nadzieję że to właśnie dzięki Wam zdobędę nowe informacje (co,gdzie i kiedy) i znowu będę mógł odwiedzić ten piękny kraj.
Wiem,trochę namieszałem ale pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do wspólnego grona pasjonatów kultury Węgierskiej.
Odpowiedz
Bognár ... witaj w domu Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,124 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 624 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 470 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 884 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 959 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości