Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
#81
(10-09-2012, 18:14)Margit napisał(a): Witam !
Jestem Małgośka z Krakowa, mam 23 lata i jestem studentką administracji (drugi kierunek turystyka). Wczoraj wróciłam z Węgier i postanowiłam się w końcu ujawnić Szeroki uśmiech Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum i mogę się zaczytywać w wiadomościach o tym pięknym kraju Uśmiech
Pozdrawiam

Cześć, Margit! Uśmiech

Bardzo nam miło, że się ujawniłaś! Jak wrażenia po pobycie na Węgrzech? Może pokusisz się o krótką relację? Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#82
Wrażenia jak zwykle wspaniałe i chyba coraz bardziej zakochuje się w Węgrzech Szeroki uśmiech Możliwe, że skuszę się na małą relację, niestety talentu pisarskiego nie posiadam Smutek
Odpowiedz
#83
(10-09-2012, 18:33)fvg napisał(a): Witamy hungarystę! Uśmiech

Do października masz jeszcze trochę czasu. Pakuj plecak, kup mapę i w drogę Uśmiech Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum!

Powiedzmy, że bez znajomości języka wyjazd w ciemno może się niezbyt dobrze dla mnie skończyć, ale w sumie opisałem to już w innym temacie. Ewentualny wyjazd planuję za rok, gdy już będę w stanie co nieco po węgiersku powiedzieć i nie umrzeć z głodu Język
Odpowiedz
#84
Uśmiech Rozumiem. W wolnej chwili postaram się sklecić parę zdań odnośnie Twojego pytania. Poza tym - jako początkującemu hungaryście - polecam Ci ten projekt. A nuż Cię zainteresuje Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#85
Witam wszystkich,
od ponad 10 lat co roku jeżdżę na Węgry (mam blisko), a od wprowadzenia Euro w SK to przynajmniej 2x na rok. Celem są głównie baseny na północy Węgier. Mam stałą miejscówkę w Miskolcu T. Nie napiszę, ile mam lat, CiastoCiastoCiastoCiastoCiasto a na ile się czuję - to widać w avatarku. Właśnie kusi mnie pojechać do Sarospataku albo Sostofurdo na weekend - mam nadzieję, że do końca września są jeszcze letnie godziny otwarcia (co do cen letnich bym się nie upierał) i że Sarospatak nie zwinął jeszcze działalności do wnętrza balonu.
Aha, zapomniałem, że drugim moim celem są hurtownie i składy win. WinoWino Na zdjęciu mam przypudrowany nos, ale zaczerrwienił się nie od słońca na pewno. Oczko Poza tym zawsze pół bagażnika Wino przywożę na jesienne wieczory i dla znajomych, którzy chyba już pomału nie mają gdzie tych flaszek trzymać. Oczko
Odpowiedz
#86
eplus, cześć! Miło powitać Cię na forum!

Korzystaj z ostatnich ciepłych dni tego roku i jedź nad baseny! Uśmiech Gdybyś zmarzł, dogrzejesz się winem Oczko

Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoim 10-letnim doświadczeniem z podróży na Węgry. Miłego pobytu na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#87
Cześć, nazywam się Kuba, na Węgrzech jeszcze nigdy nie byłem ale wybieram się w przyszłym tygodniu, szukam noclegu i tak oto trafiłem tutaj.
Odpowiedz
#88
Czołem, Kuba! Uśmiech

Myślę, że dobrze trafiłeś! Rozglądaj się po forum, a informacje o noclegu na pewno znajdziesz! W razie czego, pytaj śmiało.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#89
Witam, też się odmeldowuję.Oczko

Mam na imię Renata, mieszkam w Krakowie.
Skończyłam filologię węgierską dwa lata temu i trochę pomieszkałam na stypendiach i nie tylko w Budapeszcie oraz w Debreczynie. Budapeszt Serce

Jestem założycielem i administratorem strony Zakładu Filologii Węgierskiej UJ (dawnej Katedry) www.hungarystyka.com.pl Uśmiech Zapraszam do odwiedzenia strony.Szeroki uśmiech

Niestety teraz nie zajmuję się niczym co jest związane z Węgrami lub z językiem węgierskim (oprócz administrowania strony ZFW UJ). Jestem wizażystką Uśmiech (www.makijaz.cynarska.pl) oraz pracuję z mężem przy sesjach zdjęciowych, ponieważ on jest fotografem (www.przemekszuba.pl, www.footro.pl), Zawsze mi powtarza, że skończyłam złe studia, ale ja nie żałuję bo w końcu dzięki m.in. nim poznałam Węgry od podszewki Uśmiech
Odpowiedz
#90
Ciekawy życiorys Szeroki uśmiech Coś mi się wydaje, że wiele osób po hungarystyce ma taki! Zawsze gdzieś tam trzeba się przekwalifikować, żeby uczciwie przeżyć. Do języka trzeba coś dołożyć, szczęście, jeśli się da połączyć obie dziedziny.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,082 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 622 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 470 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 882 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 959 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości