Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć, Sanyi!

Miło, że do nas dołączyłeś. Nie masz za co przepraszać, w pełni zrozumiałe jest to, co piszesz. Pytań pojawi się na pewno wiele. Dzięki za chęć pomocy i witamy na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Sziasztok! Uśmiech

Mam na imię Marta, mam 20 lat a wasze forum znalazłam przez przypadek na Facebooku - zajrzałam i bardzo mi się tutaj spodobało.
Swoją przygodę z Węgrami zaczęłam już jako dziecko, kiedy często jeździłam tam z rodzicami na wakacje. W późniejszym czasie (czyli przez ostatnich kilka miesięcy) moje zainteresowanie tym krajem wzrosło i przerodziło się w prawdziwą miłość Uśmiech
Obecnie uczę się języka węgierskiego, stawiam pierwsze kroki. Nie będę ukrywać - jest bardzo ciężko, ale myślę, że z pomocą mojego chłopaka Węgra i Waszym wsparciem jakoś dam radę. Planuję też przeprowadzić się do Budapesztu w przyszłym roku i zacząć tam studia językowe.
Mam nadzieję, że będę mogła podzielić się z wami moim doświadczeniem z podróży, jak i spostrzeżeniami oraz zaczerpnąć czegoś z waszego punktu widzenia Uśmiech
Odpowiedz
Cześć, Marta!

Bardzo nam miło, że do nas trafiłaś. Śmiało dziel się wszelkimi wrażeniami, pytaj, o co zechcesz i w ogóle czuj się jak u siebie Uśmiech

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Marto,
jeśli chodzi o naukę węgierskiego to motywacji i możliwości tylko Ci zazdrościć. Uśmiech
Witaj serdecznie.
Odpowiedz
Zazdroszczę Ci tej perspektywy przeprowadzki do Budapesztu, Marteme! Pozdrawiam!
Odpowiedz
Miło wszystkich powitać,

Mam nieco ponad 40-tkę, mieszkam na Pomorzu, pierwszy i jedyny raz na Węgrzech byłem przed ćwierćwieczem w Miszkolcu-Tapolcy. Już za tydzień czeka mnie - żonę też ;-) - kilkudniowy, urlopowy pobyt w Budapeszcie.
Ten dawny wyjazd do M-T był drugą spośród licznych eskapad zagranicznych, ale do tej pory pozostawił spore wrażenie. To jak i lektura forum, na które natrafiłem w poszukiwaniu informacji, skłania by dołaczyć się do polsko-węgierskiego grona.
Odpowiedz
No to "Gorące Wody pozdrawiają Zimne Wody" Oczko jak w starym dowcipie o Ruskim (Moriaki Czernogo Moria pozdrawlajut moriakow Biełogo Moria). Oczko Witamy!
Odpowiedz
Cześć, eNde_Widz! Serdecznie witamy na forum! W razie pytań związanych z nadchodzącym wyjazdem służymy pomocą Uśmiech

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Szia!
Mam na imię Darek, wasze forum znalazłem w googleJęzyk Całkiem fajnie, że nie tylko ja się interesuję WęgramiUśmiech Swoją 1 przygodę z tym krajem miałem w 2011 r. w wakacje i od tamtego czasu z utęsknieniem wracam myślami do Budapesztu, który bardzo mi się spodobał. W tym roku niestety nie mogłem pojechać na Sziget ale mam nadzieję nadrobić to w przyszłym roku!
Po za tym studiuję na WUM i zaczynam uczyć się na poważnie węgierskiegoUśmiech
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
DarianKRK, serdecznie witamy na Forum Węgierskim i zapraszamy do dyskusji Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,965 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości