Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Jeżeli miałbyś możliwość, to wrzuć na forum. Z chęcią przejrzymy Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Dzięki za podpowiedzi, powoli się wdrażam w Forum i co raz więcej znajduję.
Odpowiedz
Witam Wszystkich. Mam na imię Istvan i mam 56 lat. W latach 70-ych studiowałem w Polsce, we Wrocławiu. Mieszkam na Węgrzech, w Oroshaza (granica rumuńsko-serbska) i zajmuję się tłumaczeniem oraz handluję. Cieszę się że natrafiłem na tę stronę.
Odpowiedz
Czołem, István! Bardzo nam miło, że do nas dołączyłeś. Czuj się dobrze na forum!

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam Wszystkich,

Jestem z Buska-Zdroju wraz z żoną jeżdżę na Węgry, co najmniej dwa razy w roku Tokaj, Eger i Budapeszt.
Chwała Założycielom tego forum. Wiadomości i informacje są niesamowicie pomocne zarówno dla tych, co już byli na Węgrzech jak i tych, co dopiero zamierzają poznać ten niesamowity Kraj.

Flaga węgierska Kocham Węgry a najbardziej BudapesztFlaga węgierska

Pozdrowionka 4all Uśmiech
Odpowiedz
Witaj miśku34,

(14-10-2012, 19:26)misiek34 napisał(a): Flaga węgierska Kocham Węgry a najbardziej BudapesztFlaga węgierska

Dobrze trafiłeśUśmiech.

Dużo satysfakcji z udziału w forum życzę.
Odpowiedz
misiek34, witaj na forum!

Dzięki za miłe słowa! Mam nadzieję, że pomożesz nam w kompletowaniu tych informacji.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam,
Jestem z Galicji, lecz teraz zamieszkuję Mazowsze. Do tej pory odwiedziłam ze trzy razy Budapeszt, a ostatnie wakacje spędziłam w drodze od Miskolca do Pecsu. Język węgierski jest dla mnie zagadką, którą próbuję powolutku rozwiązywać.Oczko
Szukając informacji przed kolejnym wyjazdem na Węgry (mam nadzieję, że się uda w listopadzie), znalazłam link do tego forum i ..... jestem ZACHWYCONA, że istnieje.SerceSzeroki uśmiech
Wielkie dzięki za taką inicjatywęSerce

PozdrawiamSzeroki uśmiech
Odpowiedz
Cześć.
W styczniu wybieram się z grupą znajomych na 3 dni do Budapesztu i w związku z tym zacząłem szukać w Internecie wszelkich informacji o tym mieście. I tak trafiłem na to forum.
Pzdr
Odpowiedz
Cześć, HAnka! Cześć, mk64! Rozgośćcie się, proszę, na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,109 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 622 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 470 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 883 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 959 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości