Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
(11-03-2013, 19:23)jaceks napisał(a): jestem nowy , na tym forum, trafiłem przypadkiem, kocham Węgry i lubie jezdzić tam, szczególnie wymoczyć d w ciepłych żródłach, jestem z KrakowaOczko

Serdecznie witamy do forum i zachęcamy do uczestnictwa w dyskusji! Uśmiech

(11-03-2013, 20:33)KisKasia napisał(a): Ja na początek skłaniałabym sie do Budapesztu...

Słuszny wybór! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam, Często jeżdżę na Węgry,ostatnio tydzień temu byliśmy w Egerze, również często jesteśmy w Heviz.Uwielbiam wątróbkę gęsią w Ich wykonaniu i wina z Doliny Pięknej Pani szczególnie z piwniczki nr 19
Odpowiedz
Kłaniam się! No to dobrze trafiłaś. Miłośników win ci u nas dostatek Oczko Bardzo nam miło, że do nas dołączasz i liczymy, że podzielisz się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum!

Do napisania w innych tematach!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam,

mam na imię Michał i mam 24lata. Przez Węgry przejeżdżałem wielokrotnie ale nigdy ich nie zwiedzałem. W 2013 chcę to zmienić. Zaczynam od Egeru, Parku Gór Bukowych, Miskolca i Aggtelku.

Pozdrawiam
kovaleczek
Odpowiedz
Cześć
Jestem Piotr i jestem fanatykiem Węgier + win oczywiście jak najbardziej. Bowiem wina to nie tylko moja pasja ale również praca Uśmiech
Bywam na Węgrzech przynajmniej 2 razy do roku.
Do niedawna żelaznym punktem każdego roku był Etyek Pincefesztival. Ale niestety zeszłoroczna edycja (10-ta) okazała się być ostatnią :/
Nie opuściłem żadnego festiwalu od 2007 roku Uśmiech
Két ország, de egy szív
Odpowiedz
Czołem, Michał! No czas najwyższy Oczko Gdybyśmy mogli pomóc, daj znać...

Do napisania! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Hej, Butek! I my lubimy zarówno to pierwsze, jak i drugie. Dobrze trafiłeś. Rozgość się! Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć, nowa się kłania Uśmiech
Bezrobotna studentka, wielki kibic polskiej męskiej siatkówki, a także skoków narciarskich i tenisa. Zakochana w kulturze latino.

Na Węgrzech nigdy nie byłam, ale 2 dni temu w mojej głowie pojawił się pomysł poznania języka węgierskiego i wertując kolejne strony google natrafiłam na to forum, poczytałam trochę, znalazłam kompendium. Nie wiem co wyjdzie z tej mojej nauki, mam nadzieję, że się uda.
Serwus! Uśmiech
Odpowiedz
Cześć. Mam na imię Grzegorz z Wrocławia. Trafiłem na to forum nieprzypadkowo i świadomie Uśmiech W tym roku obiecaliśmy sobie z żoną wakacje na Węgrzech. Nie lubię czytać przewodników internetowych i jakiś bezsensownych broszur biur podróży. Dlatego jestem tutaj, aby zasięgnąć języka wśród stałych bywalców. Na Węgry będziemy jechać pierwszy raz z naszym rocznym synem. Słyszałem o dobrych winach Wino i ciepłych źródłach i cenach porównywalnych z polskimi. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Niestety znajdziesz tu to samo, co w bezsensownych broszurach biur turystycznych: Węgry to piękny kraj przyjazny dla turystów mimo językowej bariery, bogaty w ciepłe źródła, ojczyzna wspaniałych win, doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku na każdą kieszeń. Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,819 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 612 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 457 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 951 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości