Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
bigboykr, kłaniamy się i my i mamy nadzieję, że materiały zawarte na forum pomogą Ci poznać Węgry.

Do napisania w innych tematach! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam Wszystkich
Jestem Maciek z Lublina. Na Węgrzech pierwszy raz byłem przejazdem bardzo spodobało nam się. Odwiedziłem już 3 razy teraz szukam ciekawych i mniej znanych miejsc w czym mam nadzieje pomoże mi to forum.
Pozdrawiam Wszystkich
Odpowiedz
Cześć, Maćku!

I ja mam nadzieję, że forum okaże się pomocne. Trochę informacji już nam się tutaj nazbierało. Korzystaj do woli, a w razie wątpliwości pytaj! Uśmiech

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam,
mam na imię Andrzej, pochodzę z podkarpacia.
Moim ulubionym miejscem na węgrzech jest Hajduszoboszlo
Odpowiedz
Witam wszystkichPiłka

Jestem węgrem, uczę się jęzika polskiego. Byłem w Polsce dwa razy, ale tylko na południu. Przychodziłem żeby czytać i rozmawiać... Lepiej mówię po angielsku, ale chętnie odpowiadam po polsku.
Uśmiech
Odpowiedz
Andrzej, cześć! W takim razie proponuję Ci zajrzeć tutaj Oczko Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z Hajdúszoboszló. Miłego pobytu na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Szia, Bowrain!

Nieźle Ci idzie nauka w takim razie, bo piszesz bardzo dobrze. Fajnie, że do nas trafiłeś. Mam nadzieję, że będziesz zaglądał często Uśmiech

Üdv!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witaj, Bowrain!
Po polsku piszesz bardzo dobrze, wszystko jest zrozumiałe, chciałbym umieć bez problemu napisać taką wiadomość po węgiersku ale póki co nie potrafię. Oczko Zwiedzaj Polskę, bo nasz kraj jest cały piękny, wierzę, że Węgry są co najmniej tak samo wspaniałe, obym dał radę pojechać tam w najbliższe lato! Oczko
Odpowiedz
Witam

Na forum sprowadziły mnie... Węgry, jakże by inaczej Oczko a konkretniej poszukiwanie informacji o Średniogórzu Węgierskim. Do tej pory nigdy na Węgrzech nie byłem, ale mam zamiar wkrótce ten brak nadrobić. Po węgiersku póki co znam tylko jedno słowo "pu" (od dworca Keleti) i w przyszłości zmierzam poszerzyć ten skromny asortyment jedynie o podstawowy zasób słów turysty, gdyż przypuszczam, że na Węgrzech da się dogadać mieszanką angielsko-niemiecko-rękowego języka.

Myślę, że sporo się dowiem z tego forum, a jeżeli moja wiedza o bratankach się powiększy, to chętnie się nią podzielę.

Pozdrawiam wszystkich, Rafał
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich miłośników naszych drogich Bratanków i ich pieknej ojczyzny Wegier.
Kocham ten kraj i jeżdżę tam już od 18 lat.Jest coś magicznego w tej krainie, ich języku ,muzyce i nieskrywanej sympatii do nas Polaków.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,970 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości