Jak z Budapesztu do Siofok ?
#7
(30-08-2017, 11:23)Kardasz napisał(a): Nie do końca - możesz się przesiąść raz na metro nie wychodząc z metra w ciągu 80 minut, np. jadąc z Népliget na Kossuth Lajos tér przesiąść się na Deák Ferenc tér. I to wszystko (poprawcie mnie jeśli coś pomieszałem).
Pewny nie jestem na 100% ale zerknij na sasiedni wątek i wyjaśnienia Staszka.
Więc, puki nie wyjdziesz za bramki możesz się w metrze przesiąść kilka razy, w praktyce to chyba trzy mozna zrobić, np. z Kelenfold na Keleti, mozna jechać trasą z trzema przesiadkami.
Oczywiście jak chcesz się przesiaść na tramwaj czy kolejkę to trzeba kupić ten za 530Ft.
pzdr.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez parisan - 28-08-2017, 8:42
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Waldek - 28-08-2017, 9:23
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez parisan - 28-08-2017, 17:34
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Kardasz - 30-08-2017, 2:12
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez ember - 30-08-2017, 9:06
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Sztasek - 30-08-2017, 15:21
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Waldek - 30-08-2017, 19:06
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez ember - 30-08-2017, 19:42
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Kardasz - 30-08-2017, 11:23
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez ember - 30-08-2017, 12:14
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez ember - 30-08-2017, 19:40
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez parisan - 04-09-2017, 9:06
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Sztasek - 04-09-2017, 10:06
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez LK1 - 04-09-2017, 17:21
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Johnnysonny - 05-09-2017, 21:58
RE: Jak z Budapesztu do Siofok ? - przez Sztasek - 06-09-2017, 9:40

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Komunikacja Jak czytać rozkład jazdy, gdzie kupić bilety komunikacji miejskiej Waldek 10 16,074 08-08-2025, 14:57
Ostatni post: maj0nez
  Do Budapesztu wracają rozświetlone autobusy i tramwaje. Waldek 2 2,321 08-07-2025, 9:29
Ostatni post: Artu4433
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 697,226 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Uwagi do Nowa atrakcja Budapesztu wieża MOL Waldek 0 1,347 24-04-2023, 10:58
Ostatni post: Waldek
  Najnowsi honorowi obywatele Budapesztu Waldek 0 1,007 18-11-2022, 2:57
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości