Basenowe klimaty
#7
Ha! Dziwne, wykasowało mi nick'a i wpisało guest. No, cóż.
Kamjon, ja również węgierka żyjąca w Polsce Uśmiech Sporo już lat minęło od mojego przyjazdu, niektóre rzeczy uznaję za swoje w Pl, a do niektórych właśnie nie mogę się przyzwyczaić. I właśnie to jest jedna z kilku rzeczy.
Dobrze napisałeś o tym kochaniu dzieci. Uśmiech I tu i tu rodziny są nadopiekuńcze - rodzice i dziadkowie zagłaskaliby na śmierć. Tylko że na Węgrzech jest przyzwolenie na popełnianie błędów, za wybryki może i dostanie się w tyłek, ale też i pocieszenie.
Podam taką sytuację z własnego podwórka Uśmiech
Na świadectwie jedynka. Jak tu wrócić do domu i się przyznać, że w sierpniu trzeba będzie poprawkę zdawać by dostać promocję do następnej klasy? W domu czeka może nie typowa, ale jednak matka-polka Uśmiech, znikąd pomocy, może być ciężko. Więc wzięłam świadectwo pod pachę i pognałam do ciocio-babci węgierki.
Na dzień dobry dostałam pić i jeść. Pokazałam świadectwo. Zdziwienie w oczach - i gdzie tu dramat? Ja w płacz, ciocia ledwo powstrzymuje śmiech.
Porozmawiała, pogłaskała po durnej łepetynie i reasumując stwierdziła, że ja mądra, to nauczyciel mógł być deklem, stąd ta pała Uśmiech I kto, jak nie ja, da radę i zda poprawkę?
W domu oczywiście była bura - ale o wiele lżej zniosłam surowość i karę i focha matczynego, bo ciocia podeszła do mnie po "węgiersku".
No, ale to nie było na temat basenu - więc przepraszam za wycieczkę Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Basenowe klimaty - przez Klimaty Węgierskie - 05-09-2012, 21:53
RE: Basenowe klimaty - przez fvg - 05-09-2012, 23:14
RE: Basenowe klimaty - przez andrasz - 05-09-2012, 23:38
RE: Basenowe klimaty - przez Kamjon - 06-09-2012, 0:02
RE: Basenowe klimaty - przez Gość - 06-09-2012, 10:45
RE: Basenowe klimaty - przez Kamjon - 06-09-2012, 11:10
RE: Basenowe klimaty - przez Gość - 07-09-2012, 7:58
RE: Basenowe klimaty - przez fvg - 07-09-2012, 10:45
RE: Basenowe klimaty - przez maniamorska - 13-09-2012, 10:33

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zjeżdżalnie wodne i kompleksy basenowe - niekoniecznie termalne! Tudós 0 2,848 15-08-2015, 15:55
Ostatni post: Tudós



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości