zakupy obuwnicze
#1
Witam,
z góry przepraszam za mało turystyczny temat - ale nie znalazłam bardziej odpowiedniego działu na takie pytania - czy ktoś z Szanownych Forumowiczów orientuje się może, czy i gdzie w Budapeszcie znajdę sklepy obuwnicze z butami damskimi w nietypowych - czyt. dużych Uśmiech rozmiarach? Wyczytałam, że standartowo znajdę max 41-42, a potrzebuję większe.
Z góry dziękuję
Marta
Odpowiedz
#2
Szukaj szyldów z napisem "CIPO". O z kropkami. JęzykSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#3
Z kreseczkami nawet Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
(24-05-2013, 18:18)eplus napisał(a): Szukaj szyldów z napisem "CIPO". O z kropkami. JęzykSzeroki uśmiech

To wiem Uśmiech chcialabym tylko wiedziec, gdzie znajde takie nietypowe Oczko
Odpowiedz
#5
(24-05-2013, 22:01)martusen napisał(a): (...) chcialabym tylko wiedziec, gdzie znajde takie nietypowe Oczko

Sam nie sprawdzałem. Na węgierskich żółtych stronach jest jeden adres sklepu obuwniczego z małymi i dużymi rozmiarami:

Kis- és nagyméretű cipők boltja - Budapest
Cipőbolt
Adres: 1191 Budapest, XIX. Üllői út 218.

Na jakimś forum znalazłem informację, że przy ulicy Rákóczi idąc od placu Blaha Lujza w kierunku dworca kolejowego Keleti był sklep z damskimi butami do nr 44. Czy nadal jest nie umiem odpowiedzieć. Polecam spacer w VII. dzielnicy Budapesztu.

Powodzenia.
p.s.
gdzieś jeszcze ogłaszal się węgierski producent jak znajdę dam znać.
Odpowiedz
#6
(24-05-2013, 23:15)Waldek napisał(a): p.s.
gdzieś jeszcze ogłaszal się węgierski producent jak znajdę dam znać.

BARDZO BARDZO dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ja jeszcze podpowiem, że najbardziej znaną marką obuwniczą jest Tisza.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
(25-05-2013, 17:05)fvg napisał(a): Ja jeszcze podpowiem, że najbardziej znaną marką obuwniczą jest Tisza.

Hmmm... ale na stronie tylko męskie Smutek
A Humanic na Wegrzech ma duże rozmiary? ktoś wie? W Polsce nie ma, ale np w Austrii do 45!!
Odpowiedz
#9
(23-05-2013, 21:27)martusen napisał(a): Witam,
z góry przepraszam za mało turystyczny temat - ale nie znalazłam bardziej odpowiedniego działu na takie pytania - czy ktoś z Szanownych Forumowiczów orientuje się może, czy i gdzie w Budapeszcie znajdę sklepy obuwnicze z butami damskimi w nietypowych - czyt. dużych Uśmiech rozmiarach? Wyczytałam, że standartowo znajdę max 41-42, a potrzebuję większe.
Z góry dziękuję
Marta

W fazie desperacji polecam Janów Lubelski. Robią buty na miarę,zarąbiste, jakie chcesz. pozdr
Odpowiedz
#10
(25-05-2013, 23:04)malina napisał(a): W fazie desperacji polecam Janów Lubelski. Robią buty na miarę,zarąbiste, jakie chcesz. pozdr

Dzieki, u nas wiem, gdzie szukac Uśmiech Myslalam, ze przy okazji wycieczki trafie na cos ciekawego Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakupy pamiątek w Budapeszcie talea 5 10,855 08-08-2015, 6:54
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości