Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
andrasz, nie masz pojęcia, jak się cieszę. Witamy na starych śmieciach! Uśmiech

Nawiązuj do czego tylko chcesz. Fajnie Cię znów widzieć Wino
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(08-02-2014, 22:12)SKORPIONFH napisał(a):
(08-02-2014, 21:54)Marek19 napisał(a): Witam wszystkich
Mam na imię Marek jestem po 40-stce.
Latem wybieramy się do Budapesztu i Egeru.Będzie to nasza pierwsza wizyta na Węgrzech więc liczę na pomoc i wyrozumiałość.
Pozdrawiam

witam wspaniała decyzja piekny kraj piekna stolica jest co zwiedzac i podziwiac w budapeszcie- parlament,góre gelerta wyspe małgorzaty
zaryzykujcie wycieczke po dunaju np. do wisehradu tam zamek naszego warnenczyka wykuty w litej skale piekna okolica warto zaglądnąc di vidamparku to takie stacjonarne wesołe miasteczko

dzięki za dobre rady a może znasz jeszcze jakieś fajne miejsca w okolicach Egeru bo tę okolice mamy niestety nie rozpracowaną
pozdrawiam
Odpowiedz
Przypominam, że w temacie tym witamy się z nowymi użytkownikami. Pytania, prośby proszę umieszczać w przeznaczonych do tego działach. Dziękuję.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć Wszystkim!
Nazywam się Ewa, na forum trafiłam wczoraj wieczorem. Ze zdumieniem znalazłam tu linka do mojego bloga o kuchni węgierskiej. Oczywiście kocham wszystko, co węgierskie a najbardziej kuchnię :-). Zwłaszcza taką domową np.ostatni mój post jest o krumpli paparikás. To moja pierwsza wizyta na forum, ale na pewno nie ostatnia :-). Jak ktoś jest ciekawy kuchni węgierskiej "od kuchni", to zapraszam : www.lecsoiptasiemleko.blogspot.com
Odpowiedz
ewakk - witaj... Uśmiech pierwszym daniem, które dało mi natchnienie do gotowania to był właśnie "krumplipaprikás"
Odpowiedz
Witaj, ewakk. Jeżeli - jak piszesz - kochasz wszystko, co węgierskie, to lepiej trafić nie mogłaś. Tobie podobnych jest tu całkiem sporo Uśmiech

Wierzę, że dzięki Tobie ożyje nieco nasz dział poświęcony kuchni węgierskiej Oczko

Miłego pobytu na forum i do napisania w innych tematach!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Prawie od początku istnienia forum wpadam tu jako gość i spotkało mnie wiele miłych niespodzianek, znalazłam sporą garść ciekawych informacji, spotkałam wielu interesujących hungarofilów. A już wątek o węgierskich łakociach (to moja wielka słabość) wywołał u mnie prawdziwy błogostan i wtedy pękłam. Zapisuję się do Was. Znamy te same smaki, kochamy te same miejsca, często mówimy tym samym językiem, a więc jestem jedną z Was.
A wszystkich, których Węgry pociągają ostrzegam, że najwyraźniej mają coś uzależniającego. I to jak! Potrafi trzymać człowieka w szponach przez dziesiątki lat, a może i do końca życia…

P.S. Forum jest prowadzone profesjonalnie, interesująco i pomysłowo, z dużą kulturą i wiedzą administratorów i moderatorów. Gratuluję .
Odpowiedz
Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Nic tak bardzo nas nie cieszy, jak kolejna osoba zafascynowana Węgrami w naszym gronie. Zapraszamy do aktywnego udzielania się na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Dziękuję za zaproszenie. Żyłam w Budapeszcie 9 lat w epoce późnego Kadara. Nadal wpadam na Węgry co jakiś czas, kiedy dokucza mi honvagy. Jeśli moja wiedza i doświadczenie będą dla Was interesujące i przydatne, chętnie się z Wami podzielę. Przeglądając forum natrafiłam na instrukcję używania węgierskich liter, ale nie pamiętam gdzie to było. Proszę o podpowiedź. Moje zdolności w obsłudze komputera są ograniczone (pochodzę z czasów maszyny do pisania i telexu), ale będę próbowała rozszyfrować temat. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
(18-03-2014, 22:01)Gyongyhaju napisał(a): Jeśli moja wiedza i doświadczenie będą dla Was interesujące i przydatne, chętnie się z Wami podzielę.

Ja z przyjemnością poczytam Uśmiech

(18-03-2014, 22:01)Gyongyhaju napisał(a): Przeglądając forum natrafiłam na instrukcję używania węgierskich liter, ale nie pamiętam gdzie to było. Proszę o podpowiedź.

Myślę, że chodzi o ten temat.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,825 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 613 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 457 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 952 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości