Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Szia ! Terike vagyok! Kicsit magyarul tudom. Magyar nyelv, nekem nyelv hobby! Szivelyes udvozlettel ! Teri.
Odpowiedz
Szia Terike Uśmiech még egy jó lélekkel több a Fórumon.
Odpowiedz
Szevasz, Terike! Érezd jól magad nálunk!


Cześć, Piotr! Miejmy nadzieję, że i Ty nakręcisz się tak na Węgry Uśmiech Zapraszamy do dyskusji na forum.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
mam na imie Sławek i mam 59 lat,moja przygoda z Madziarami trwa od 1984 roku,jak mam czas i okazje to tam jedziemy!! Trochę mowie i piszę po węgiersku,dawniej lepiej mi to szło,ale jak jestem choć tydzień to jest lepiej.
w mowie i piśmie.Uwielbiam Węgrów i pozdrawiam wszystkich fanówWinoFlaga węgierskaFlaga polska
Odpowiedz
Cześć, Sławku!

Miło mi w takim razie powitać Cię na pokładzie. Mam nadzieję, że będziesz służył dobrą radą innym - mniej doświadczonym miłośnikom Węgier. Czuj się, jak u siebie.

Pozdrowienia Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Przepraszam za pytanie, ale nazwisko jakby też węgierskie?
Odpowiedz
Witam wszystkich
Mam na imię Marek jestem po 40-stce.
Latem wybieramy się do Budapesztu i Egeru.Będzie to nasza pierwsza wizyta na Węgrzech więc liczę na pomoc i wyrozumiałość.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Marku, po to powstało forum. Czytaj i zbieraj informacje. A jak coś będzie niejasne, dopytuj. Miłego forumowania z nami Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam.Mam na imię Beata, uwielbiam Węgry, w tamtym roku byliśmy na Święcie wina w tokaju(maj) z grupą miłośników mazdy ZX5 było wspaniale.Mam pytanie czy w tm roku również organizują i czy możemy się przyłączyć(jeep):Uśmiech
Odpowiedz
(08-02-2014, 21:54)Marek19 napisał(a): Witam wszystkich
Mam na imię Marek jestem po 40-stce.
Latem wybieramy się do Budapesztu i Egeru.Będzie to nasza pierwsza wizyta na Węgrzech więc liczę na pomoc i wyrozumiałość.
Pozdrawiam

witam wspaniała decyzja piekny kraj piekna stolica jest co zwiedzac i podziwiac w budapeszcie- parlament,góre gelerta wyspe małgorzaty
zaryzykujcie wycieczke po dunaju np. do wisehradu tam zamek naszego warnenczyka wykuty w litej skale piekna okolica warto zaglądnąc di vidamparku to takie stacjonarne wesołe miasteczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,806 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 612 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 457 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 871 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 951 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości