Absolwentka hungarystyki szuka pracy na południu Polski
#1
W tym roku ukończyłam studia hungarystyczne na Uniwersytecie Warszawskim i szukam pracy, w której mogłabym wykorzystywać język węgierski, którym posługuję się biegle.

Dotąd w związku z moimi wykształceniem pracowałam dorywczo w call center przy przeprowadzaniu ankiet i kontakcie z węgierskimi klientami firm.

Znam także język angielski na poziomie B2.

Najchętniej podejmę pracę we Wrocławiu, Krakowie albo Katowicach.
Odpowiedz
#2
(18-06-2013, 20:35)Lilly Lill napisał(a): (...) szukam pracy, w której mogłabym wykorzystywać język węgierski, którym posługuję się biegle. (...)Znam także język angielski na poziomie B2.Najchętniej podejmę pracę we Wrocławiu, Krakowie albo Katowicach.

Zerknij np tutaj:
http://www.pracuj.pl/praca/customer-serv...ta,2972408
albo
http://ofertapracy.monsterpolska.pl/getj...rapido_s_o

Generalnie w dostępnych "portalach z pracą" jest wiele ogłoszeń dla znających węgierski. Najczęściej (niestety i piszę to z mojego punktu widzenia) jako dodatkowy język wymagany jest angielski.

Warto śledzić ogłoszenia na tych portalach!
W drukowanym dodatku Gazeta Praca raczej plaża.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Odpowiedz
#3
Też ubolewam nad tym angielskim, bo nie mówię nim biegle, jestem ledwo średniozaawansowana. A ogłoszenia śledzę, chociaż wolałabym uniknąć tej obsługi klienta czy help desku, bo to oznacza słuchawkę, co mnie mało pociąga, bo strasznie męczy głos, a mam wobec niego jeszcze inne szeroko zakrojone plany. Przy czym zaznaczam nie mam nic przeciwko rozmowom przez telefon, ale godzinę-dwie, a nie osiem dziennie... Innym problemem jest to, że niestety, w wielu miejscach poszukują chyba naprawdę rodowitych Węgrów, bo albo wcale nie odpowiadają na moje zgłoszenia, albo mówią, że mój węgierski jest za słaby ;]
Odpowiedz
#4
(19-06-2013, 17:21)Lilly Lill napisał(a): Też ubolewam nad tym angielskim, bo nie mówię nim biegle, jestem ledwo średniozaawansowana.
Nie wiem, gdzie znajduje sie Tündérország (a chcialabym wiedziecUśmiech), ale chetnie pomoge w angielskim. Jak mieszkasz w Warszawie, daj znac!
Odpowiedz
#5
Witam.

Poszukuję obecnie osoby do działu obsługi klienta i logistyki pod Wrocławiem. Ofertę zamieściłam na forum (Customer Service z językiem węgierskim).
Nie trzeba znać języka angielskiego w stopniu biegłym, wystarczy znajomość komunikatywna, opowiedzenie o sobie itd.
Jeśli będzie Pani zainteresowana szczegółami, zapraszam do kontaktu: anna.smolin@pmi-solutions.pl
Odpowiedz
#6
(18-06-2013, 20:35)Lilly Lill napisał(a): W tym roku ukończyłam studia hungarystyczne na Uniwersytecie Warszawskim i szukam pracy, w której mogłabym wykorzystywać język węgierski, którym posługuję się biegle.

Dotąd w związku z moimi wykształceniem pracowałam dorywczo w call center przy przeprowadzaniu ankiet i kontakcie z węgierskimi klientami firm.

Znam także język angielski na poziomie B2.

Najchętniej podejmę pracę we Wrocławiu, Krakowie albo Katowicach.

Witam

Aktualnie poszukuję Negocjatora telefonicznego do pracy w Call Center. Praca we Wroclawiu. Jeśli jest Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu anna.grecka@alektum.com.
Poniżej przesyłam link do oferty: http://forum.wegierskie.com/PILNE-Negocj...OC%C5%81AW

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Jak bardzo południe ma to być? Jest kilka miejsc, w których można popytać z Twoimi kwalifikacjami. Ale nie wiem, czy to dobry pomysł z tym portalem. Nie wiem, czy coś dobrego Cię tu spotka, ja nie mam dobrych doświadczeń. Pozdr. Jak coś Ci znajdę, to napiszę. AGA . ZAMOŚĆ . . .
Odpowiedz
#8
(18-06-2013, 20:35)Lilly Lill napisał(a): W tym roku ukończyłam studia hungarystyczne na Uniwersytecie Warszawskim i szukam pracy, w której mogłabym wykorzystywać język węgierski, którym posługuję się biegle.

Dotąd w związku z moimi wykształceniem pracowałam dorywczo w call center przy przeprowadzaniu ankiet i kontakcie z węgierskimi klientami firm.

Znam także język angielski na poziomie B2.

Najchętniej podejmę pracę we Wrocławiu, Krakowie albo Katowicach.

Witam,

Obecnie dla naszego klienta (dużej, międzynarodowej firmy) z siedzibą w Katowicach szukam osób ze znajomością języka węgierskiego. Jeśli jest Pani zainteresowana poznaniem szczegółów oferty, bardzo proszę o przesłanie swoje aktualnego CV w języku angielskim na adres mailowy: marta.kisiel@invidiahr.pl

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Jak na razie moje ogłoszenie nieaktualne - mam pracę i to na dodatek nalezioną właśnie dzięki Forum! Uśmiech
Odpowiedz
#10
(13-11-2013, 22:53)Lilly Lill napisał(a): Jak na razie moje ogłoszenie nieaktualne - mam pracę i to na dodatek nalezioną właśnie dzięki Forum! Uśmiech

Bardzo miło nam to słyszeć. Powodzenia w nowej pracy! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam Pracy zdalnej - j. węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,800 05-01-2021, 17:28
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam Pracy zdlanej - j.węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,366 05-01-2021, 17:27
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam pracy na Węgrzech monik 6 9,180 16-10-2020, 3:18
Ostatni post: 26kacper
  Szukam pracy w Polsce (Łódź ) tibor 3 5,826 17-02-2020, 21:35
Ostatni post: Lacky
  Szukam pracy. maja23456 0 2,449 06-08-2019, 14:36
Ostatni post: maja23456



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości