Balatonalmádi
#1
Witam

Wybieram się nad balatonalmadi , proszę  o informację jaką obrać drogę z częstochowy, w miarę wygodną i krótką bo wybieramy się z dziećmi.
oraz mam pytanie


jak to jest z tymi plażami?płatne ? jeśli tak to jaki koszt?

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Najwygodniej to po autostradzie (~600 km.) potrzebne są dwie winietki: słowacka i węgierska. 
Trasa: Częstochowa, Zwardoń, Zilina, Bratysława, Rajka, Győr, Veszprém, Balatonalmádi.
Odpowiedz
#3
dziękujeUśmiech
Odpowiedz
#4
zastanawiam się czy w Balatonalmadi są winiarnie????
Odpowiedz
#5
Na dobre wino to do Csopak... Wino
Odpowiedz
#6
Ja z pewnością się tam zamelduję :Szeroki uśmiech Może dasz jakiś konkretny namiar??
Odpowiedz
#7
Jest kilka, sprawdzisz na miejscu. O winach węgierskich pisze forumowicz NiewinnePodroze, poczytaj jego posty i bloga  Uśmiech .
Odpowiedz
#8
(18-07-2018, 21:45)kasia03 napisał(a): Witam

Wybieram się nad balatonalmadi , proszę  o informację jaką obrać drogę z częstochowy, w miarę wygodną i krótką bo wybieramy się z dziećmi.
oraz mam pytanie


jak to jest z tymi plażami?płatne ? jeśli tak to jaki koszt?

pozdrawiam
Ooo Kasia, tez z Częstochowy ;Oczkojeśli  chodzi o wina to Csopak, jak chłopaki podpowiadają i odwiedzcie tez Balatonfured, bo z Csopaka to kawałeczek Uśmiech A co do podróży z dzieckiem. Jakiś przystanek o ile będzie potrzeba załatwicie sobie po stronie słowackiej. Węgierskie MOPy takie se... dorosły skorzysta jakoś z łazienki , dzieciakiem już nie tak prosto. A jak przejedziecie kawałek autostrada Węgierska , to później masz drogę krajową. Coś a’la nasza droga do Olsztyna i dalej na Kielce. Tak z ciekawości - kiedy się wybieracie?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balatonalmádi - jak daleko od gór? Magnus 0 1,524 04-07-2018, 21:46
Ostatni post: Magnus
  Wyjazd do Balatonalmádi predki 4 2,576 25-06-2017, 11:58
Ostatni post: Helka Travel
  Balatonalmádi‎ - plaża mieszkańców Veszprém‎ Kamjon 3 8,579 22-07-2013, 22:37
Ostatni post: grappa01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości